reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

My tylko dzis wodeczke z redbullem pilysmy i malo, ale wypilysmy Wasze zdrowie :)

Joeey przyjechala z Ada, a jutro wkleimy fotki :) no i jutro pijemy z kielonków do zgonu :D :D :D

Buziaczki i dobranoc :)
 
reklama
Dziewczynki alescie naprodukowaly postow!! Cos niesamowitego!!

Gochna spoznione zyczenia urodzinowe! Wsyztskiego naj i spelnienia marzen i zeby Idunia byla zdrowa i sie pieknie rozwijala!

Wiolus no fucktycznie nie ciekawa sytuacja. Mam nadzieje, ze uda Wam sie jakos z tego wybrnac...

Zdanka witaj po dluuugasnej przerwie! :D

Dziewczyny pojutrze mam rozmowe o australijskie obywatelstwo. Troche mam stracha. ::) Dzwonilam wczesniej pytajac na ile jest to oficjalne spotkanie, czy moge Atka ze soba wziac, to mi kazali znalezc opiekunke i sie ladnie ubrac bo to oficjalne. ::) ::) Roland wzial piatek wolny wiec sie zajmie Malym a ja bede rozmawiac. :D

 
No,no...pierwsza......witam serdecznie!ja juz od godziny na nogach i jestem tak nie wyspana ze szkoda gadac!Szymek budzil sie co 1,5h bo go gardziolko bolalo!!!Rano obudzil sie ze straszna chrypa!!!biedne to moje dzieciatko!!!!!!!
 
czesc Ewela ;) hihi u mnie na forum oczywiście śpią a mi się nudzi...więc wpycham się do Ciebie na chwilkę ale juz juz nie przeszkadzam! Oliwier mi przespał od 20 do 5.40 ;D a Amelka miała karmienie o 1 i potem rano! :) Wszystkim grudniowym mamusiom życze miłego dnia i uciekam Wam stąd :) buziaki
 
My jak zwykle dyżur od rana ;) :laugh: :laugh: :laugh:

A Maja raczkuje więc musze cały czas na nia zerkać - ło matko sama tego chciałam :p
 
reklama
Maja zaczeła wczoraj a przedwczoraj mówiłam to samo co ty także to wystarczy 10 min bo tyle jej było trzeba żeby zaskoczyc
Bardzo chciała doś do takiego drewienka :laugh: :laugh: :laugh:

A teraz maltretuje moja torebkę :p ::) ::) ::)
 
Do góry