reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Ja pierd......
czytam i czytam i czytam........chyba z godzinke czytalam i teraz zapomnialam co mialam napisac  ::) zaczne od poczatku;DZIEKUJE ZA SLOWA OTUCHY!!! ;) i Wanda ma racje trza zerwac kontakty na amen.Tzn i tescie i maz  :( niestety, jak sie ma meza mamisynka to juz nic i nikt nie zmieni tego  :( jak to ktoras napisala ze za 10 lat moge tego bardzo zalowac.Boli mnie tylko jedno, nie mam sie nawet gdzie podziac.Nie chce mieszkac z rodzicami , nie pracuje .I jestem w kropce :( Juz mam dosc codziennych klutni o tesciow dzisiaj znowu tesciowa byla(Arek po nia pojechal autem bo padal deszcz a ona mieszka 10 minut pieszo od nas  :( hrabina , tesc to Pan i wladzca do nas nie przyjdzie bo jest za dumny.)No i znowu zaczela sypac radami co mam Oli zrobic i juz nie mowi tylko jakby mi rozkazuje :mad: :mad: Niestety ja mam charakter ala Wanda i nie dam sie dmuchac w kasze.
W niedziele mam rocznice 1 rok po slubie i kompletnie mi ona juz zwisa.Nie mam wsparcia w mezu to teraz sie zamkne w sobie i bede z Ola sama sobie  8) 8) :-[

Sorbus kobitko Ty sie nie przejmuj tak placzem Majeczki tylko jutro z samego rana pobaw sie z nia, poprzutulaj, moze to faktycznie zabki i bidulka napewno bedzie sie czuc lepiej przy Tobie

MartaP
witaj a gdzie dokladnie masz rodzinke na Świtochłowicach?moze kiedys jak bedziesz w poblizu to sie na spacer umowimy ??? :) :laugh: albo tak jak Wanda na finlandie  ;D

Paula
no z Ciebie to taki duszek, powinnas zostac psychologiem  ;D i tez przyjade do Ciebie jak z Ewela zrobie prawko

co ja jeszcze mialam napisac ???napewno cos jeszcze wiec nie obrazajcie sie kobitki jak o ktorej zapomnialam  :( :-*
mam dola pije piwo i mysle nad moim zyciem...
narazie pisze dobrej nocki...
 
Joeey, Wanda koniecznie wypijcie nasze zdrowie i wstawcie zdjęcia po libacji!!!!  ;D

Moja znajoma jak zdawała prawko to jej tata powiedział ze jak zda za pierwszym razem to jej kupi samochód i.....zdała!!!  ;D ;D ;D ....... a tata słowa dotrzymał  :D

Asiu miło nam  :laugh: i fajnie że jesteś z nami!!!  :laugh: a do nas musicie koniecznie przyjechać!  ;D ;D ;D
 
wiolus ja by,m ją poprostu ignorowała i najlepeij do niej nie jezdziła a jej nie zapraszaj wcale
no współczuje tej jędzy kobito naprawdę :p

ja to męża urabiałam juz przed slubem że żona najwazniejsza a nie mamusia :laugh: :laugh: :laugh:

Amelka ja tez pije browarka :p
 
A i miałam wam napisac jak ogladałam te fotki z albumu niedzieciakowego to
joeey mała to identyko Ada

Piotrus aolowy to identyko aOla

i mam prosbe natalia wklej fotki slubne bo dziewczyny tak chwaliły a ja nie widziałam fotki buuuuu :( :( :(

i Bartysiowy brzucholek bym chciała zobaczyc bo tez nie widziałam ::) ::) ::) :( :( :(
 
reklama
Do góry