reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

boze dziwwczyny wy chyba jakiegos kopa dostałyscie dzis.
No no Wanda i Joeey niespodzianeczke nam zrobiły że ho ho :D A do mnie kto przyjedzie ??? albo gdzie ja sie moge wprosic hehe,tylko nie daleko :)

wiolus
przeczytałam narazie tylko Twojego posta bo na nadrobienie reszty potrzeba duzo czasu a twoj taki dlugi ze sie w oczy rzuca.Widze ze nie jest ciekawie miedzy wami.Nie wiem o co dokladnie chodzi bo ostatnio nie nadrabiam (przygotowania slubne,brak czau) ale powiem ci ze mamisynki to najgorsze co moze byc!!!! Trzymaj sie kochana i bedzie dobrze!!najwazniejsze ze jest Olunia,ktora bedzie Cie wspierac zawsze!
 
reklama
Woilus biedactwo, bardzo Ci współczuje ale ja też bym nie zniosła gdyby teściowa a nawet własna matka mówiła mi co mam robić z własnym dzieckiem  ::) ::) ::) niestety ale jeśli Twój mąż naprawde jest maminsynkiem to się nie zmieni chyba ze kocha Cie bardzo mocno. Mam nadzieje że przechodzicie jedynie jakiś kryzys i że to minie, że Arek zrozumie wkońcu ze Ty i Ola jesteście dla niego wszystkim. Może taka krótka rozłąka by mu to uświadomiła. Życze Ci jak najlepiej i jesli zdecydujesz że bedzie Ci lepiej bez niego i jego mamuśki to pamiętaj że my będziemy zawsze z Tobą! Mam jednak nadzioeję że tą pierwszą rocznicę spedzicie wspólnie z mężem :) czego Ci życzę :)

 
Heja Babeczi witm po ponad dwutygodniowej przerwie  :) ;D
i tak na wakacjach było super,super,super polecam sarbinowo nie znam żadnej innej miejscowości tak blisko morza tz. przy samym morzu  ;)
Ewcia raczkuje ma 7 ząbków i odpukać narazie w miare bezzboleśnie piszczy tak jak piszczała wcześniej o czym przekonały się dziewczyny na spotkaniu warszawskim  ;) i niestety budzi się w nocy co 2 godzinki na cyca  :-[ i buzia się jej nie zamyka wieczjie jest coś w tylu tapaiaitatiataiaaamamiapapa  ;) ;) ;)

Witam nowe mamy  w naszym gronie :)

o rany laski dacie wysłać posta ;) :laugh:
 
no i musze pic sama  :p ze soba  

Sorbus najlepiej bym ja nie zapraszala i bym tam nie chodzila ale Arek sie obrazi zaraz i powie ze on musi do rodzicow, zreszta ostatnio mi mowi "cyt.chcialbym wiecej czasu z rodzicami przebywac" :laugh: Wiecie co ???to jest smieszne po h... on sie ze mna zenil ???najlepiej by bylo zeby ja wychowywalam Ole z tesciowa.
Przepraszam ze zasmiecam forum ale juz cos we mnie peklo nie dam juz wiecej rady,

wypije piwko i ide spac..

 
Wiolus ja psychologiem :) ....a wiesz że kiedyś nawet o tym myslałam  ;D
czekam na Ciebie razem z Ewelą przyjeżdżajcie na Finlandie  ;D oblejemy wtedy Wasze prawko  ;D
 
A ja zawsze chuda,nigdy wiecej niz 55 i myslalam ze jak bede "normalnie"jadla w ciazy to i tak po ciazy schudne a tu w rezultacie przytyłam koło 30 kg. dokladnie nie umiem powiedziec bo na koniec juz nie byłam ważona.No i teraz mam zwały tłuszczu :)
 
Zdanka witaj po przerwie :) właśnei myślałam dziś o Tobie ale tyle sie dziś tu działo że zapomniałam napisać :p
opowiadaj jak było i wklejaj zdjęcia :) a no i Gratulacje dla Ewuni nowych umiejętności i ząbalków :D

Woilus u nas zawsze możesz sie wygadać!!! Pamiętaj! Jesteśmy z Tobą! :)
 
Moja szwagirka jadła mało według niej a tesciowa mówiła że pożera :laugh: :laugh: :laugh: i podobno przytyła 7 kg a jak na nia patrze to mysle taaaa chyba na jedna noge a do tego trzeba dodac druga brzuch i całą reszte :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry