reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

wielkie elo dla Moskitka


ale tu dzis jakos pusto ??? Wanda napewno tworzy magisterke, kobitko moze tak sie rozpedzisz ze od razu doktorat napiszesz ??? :p ;)

Magda Ty to masz tych tesciow, jak Ty tam wytrzymujesz?nie lepiej by Wam bylo poszukac cos swojego?nie musi byc duze, ciasne ale wlasne :)
 
reklama
dobranoc Moskitku

Wiolus ewentualnie możesz przyjechać do nas na tą jajecznice z grzybkami a najlepiej smakuje z kurkami :) tylko kurek chyba jeszcze nie ma :p

Kacper sie przebudził bo mu smoczek wypadł za łóżeczko, ale nic nie słychać, wchodzę do pokoju a on stoi i patrzy sie na smoczek ::), dałam mu i go położyłam a ona dalej śpi :) kochane dziecko :angel:
 
Ktoś zarąbał mi długopis i teraz nie pamiętam co komu miałam napisać. Hmmm...

Moskitek jak dobrze Cię widzieć na forum! Cieszę się przeogromnie, że będziesz mogła teraz więcej pisać.  :laugh:

Co do gości to moi teściowie przyjeżdżają w poniedziałek i zostają do czwartku... (chciałabym zwrócić uwagę, że to 4 dni) Znowu będę bawić się w służącą...  :mad:

Karolina nie obiecuj, nie obiecuj.  ;)

I witam Kwietniową Mamę.  :) Cóż Cię do nas sprowadza?

Diduś kiedy będziesz miała neta w końcu????????????????????????????? I tak pewnie tego nie przeczyta...  :-[ Co u Ciebie? Umieram z ciekawości.

U nas poszukiwania opiekunki super. Znalazłam jedną nianię w bloku obok. Ma 23 lata i pracuje jako niania już do 14.30 i od 15 jest wolna. Opiekuje się 14 miesięczną dziewczynką od 6 mc życia. Przez telefon wydaje się bardzo sympatyczna. :laugh: Bardzo bym chciała już zrobić wstępny casting i poznać osobiście kandydatki na niani dla Ingusi, ale Tomek się ze mnie śmieje, że biorę się za to tak wcześnie i twierdzi, że nie będę miała tyle chętnych na korki, żebym w ogóle musiała nianię zatrudniać. Kurka, "optymista" jeden.  :mad: Jeszcze zobaczymy.  8)

Ingusi idą ząbki i mamy poprostu jeden wielki pisk. Na dodatek Inga wszystko wymusza płaczem i wpada w histerię z byle powodu. Teraz uczę ją "daj" i "masz", żeby wiedziała kiedy coś może dostać a kiedy nie może czegoś mieć w rączkach i ma mi oddać. Oj, ciężko było... ale już trochę kuma. Jak mówię "daj" to wypuszcza z rączki choć zaraz płacze.

A co do Ziemziowej Misi to już sobie wyobrażam co tam wyczynia. Poza, która mnie rozbawiła do łez to jaskółka.  :laugh: :laugh: :laugh: Nieźle, nie?



 
Natalio współczuje najazu teściów :( :( ::) no i brawo dla Ingusi :) bardzo kumata dziewczynka :)
Kacperek już ładnie robił "papa" ale chyba mu sie znudziło bo przestał :p
 
kurcze....przeglądałam ostatnie zdjęcia, bo chciałam zmienić sobie zdjęcie w aviatorku i co sie okazuje...że ja nie mam prawie zdjęć z własnym synem ::) a samej to juz wogóle :p ....latam tylko z aparatem i pstrykam zdjęcia wszystkim dookoła a szczególnie Kacperkowi! ;D
 
Moskitku witaj, jak milo zobaczyc Twoje klikanko :) co za niespodzianka.

Natalko ja slyszalam, ze dobrze taka delikwentke odwiedzic w domu, wiesz, wlasne smieci najbardziej mowia o czlowieku, bo slownie to Ci wszysko wcisnie a referencje moga byc podstawione :p. U mojej kumpeli, juz kiedys pisalam, babka ukryla schizofrenie, ktora w sumie nie bylaby przeszkoda, gdyby bkretynka brala leki, a ta je odstawila. Ale jak tylko dwie godzinki to chyba nie ma strachu. I jak w bloczku obok to juz w ogole superwygoda.

Magdus no to sie rzeczywiscie tesciowka popisala ;D taka ona madra a tez matka ;D

Paula to jak usmazysz to ja tez sie wpraszam, uwielbiam ;D



 
reklama
Do góry