reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hanka oby tak dalej ;)

Asia no to też musiało być straszne przeżycie z wafelkiem bidna Majcia..... no ale takie rzeczy się zdażają... i trzeba przywyknąc

A ja śpieszę donieść że Nadunia Martuli bidulka przez tydzień w szpitalu była bo jakieś biegunki ją odwirusowe dopadły..... ojjjjj biedne te nasze dzieciątka że też takie maleństwa muszą się tak nacierpieć.......

No i pozdrowionka od Martuli przekazuje może niebawem do nas zajży....
 
reklama
bylam przed chwila w albumiku - Wandzik jakie duze oczy ma Paulinka, i wiesz, czego Ci zazdroszcze - ze mozesz ja tak ladnie ubierac, butki, sukieneczka, mala dama po prostu :)
Kubus jaki slicznosci chlopaczek, az milo popatrzec, szczegolnie zdjecie na kocyku.

Paula b b Ci dziekuje za wklejenie fot ekspresu, podjaralam sie, bo ze mnie stara kawoszka i wiem, ze z cisnieniowego o niebo lepiej smakuje niz ze zwyklej kawiarki, tez sie przymierzalismy do Seico, ale czekamy na promocje, a tu wiedze, ze kupiliscie w dosc przystepnej cenie.

to ja sie pochwale, ze Stasko tez stoi, najbardziej uwielbia wstawac jak skacze tacie na brzuchu i robi patataj krzyczac "nie nie nie" ;D

a mnie cos brzusio pobolewa, taki klucia i rozciagania, wiec glownie leze z nozkami w gorze.
 
Właśnie był kurier i przyniósł wózek :D jest jeszcze w częściach ale juz mi się bardzo podoba ;D wieczorembędę miała juz nowy aparacik to strzelę fotki i na zakupach pokarze ;D
A teraz idę składać wózio :D szkoda że moje dziecie juz śpi i dopiero jutro go wsadze ;D ::) ;D ale jestem podjarana

Magi a ty masz juz swój wózio ???
 
Kamila ja po porodzie do Ciebie dolacze, tez bede sie odchudzac. A Tobie zycze powodzenia, masz juz 90% sukcesu, bo najwazniejsza jest motywacja, a nic tak nie potrafi zmotywowac jak wlasny slub ;D a Ty bedziesz mogla poszalec sobie z fryzura i makijazem, bo masz ciemna karnacje, ciemna oprawe oczu to juz w ogole bedziesz sie rewela prezentowac.

ja na razie tez cwicze codziennie, w ogole odstawilam slodycze, wprowadzilam wiecej warzyw (ciazowe zaparcia :p) , sokow warzywnych i owocow ;D
 
Ana Ja nie bede na ciebie czekac do przyszłego roku :D planuje schudnac jak najszybciej.No i na slubik farbuje wloski spowrotem na ciemno bo zawsze podobały mi sie ciemne włosy i biała suknia :) A ciażowych zaparc nie zazdroszcze.!!!!!!!!!!!

no i własnie tzreba troszke odnowic ten watek bo sie zakurzył :)
 
Cześć dziewczynki :)
Stęskniłyście sie , czy zapomniałyście :D :)
Dawno mnie tu niebyło,ale nie ma kiedy wejść i poczytać, także o nadrabianiu zaległści nawet nie ma mowy ;D ;D

U nas wszystko ok, z nowości to nasza Weronisia zaczeła raczkować, cięzko ja upilnować i jak długo siedzi to sie złości, bo chce wędrowac po całym domu ;D ;)

Pamietacie moje problemy z developerem?? Właśnie dzis bylismy u niego na rozmowie i albo dopłacamy, albo rezygnujemy z mieszkanka :( Także zgodzilismy sie na dopłatę i za tydzien podpisujemy aneks w postaci aktu  notarialnego i z wpisem do ksiąg wieczystych i za niecałe 6 m-cy mamy mieszkanko :D :D Strasznie sie ciesze, zwłaszcza, że dziś bylismy na budowie i widziałam nasze gnazdko!!!!! Nakręciłam się okropnie i w głowie juz układam plan umeblowania itp mimo, że jeszcze nieotynkowane, ale juz wszystko podłączone tzn. woda, prąd itp tylko otynkowac i już :D :D Ja juz chcę tam mieszkać!!!
 
reklama
Ana - ano wielkie ma oczęta ;D ;D ;D a Ty się nie martw, bo może też niedługo będziesz mogła ubierać na różowo :) A powiesz nam jak juz będziesz wiedziec ??? i jeszcze jedno - czy dołączyłaś na forum do lutówek 2007 ??? i na kiedy dokladnie masz termin ??? mów szybko jak na spowiedzi ;D ;D ;D

Donia
- no to zdjęcia cykaj i wklejaj nowego wózka :) A Magi to pewnie wejdzie tu dopiero w poniedziałek, bo tylko w pracy wchodzi :)

Agnes - a pewnie ze Cie pamiętamy - mów szybko wszystko dokładnie o mieszkanku - najbardziej mnie interesuje jak bardzo surowy będzie jego stan, jak je dostaniecie ???
 
Do góry