reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Kampania społeczna:
23 czerwca 2006 Fundacja Komunikacji Społecznej rozpoczyna kampanię społeczną "Ile czasu byłeś tatą dzisiaj?".

Celem akcji jest nie tylko przypomnienie ojcom, jak ważny jest kontakt z dzieckiem, ale także uświadomienie mężczyznom, ile radości płynie z ojcostwa. Mówić będą o tym billboardy i spoty reklamowe w radiu i telewizji.

Więcej: "Ile czasu byłeś dzisiaj tatą", Rzeczpospolita, 23 czerwca 2006,


... a że mój Mąż jeździ metrem to bilboardów nie ogląda, a reklamy w radiu i tv przełacza szybko to muszę interweniować ja... jak to dobrze czasem coś poczytac czy obejrzeć... czasem coś mozna znaleźć ciekawego, wbrew temu, co sądzą nasi kochani mężowie! ;D ;D ;D
 
Wanda ja też jestem miękka dupa i był darowała Koleż może miał dobre chęci i chciał cos kupić dzieciaczkowi ale mu nie wyszło Spróbuj skontakotowac się z osoba która "prawie"wygrała i zrób dla niej aukcje "kup teraz" za kase którą chciała ci dać
 
Donia -tak myslalam ze ten, bo ma duze kola :) A wiem ze chcialas z duzymi, i mowisz ze na zywo tez sie fajnie prezentuje ??? Ja ostatnio w sklepie widzialam bajer graco, z zajebis.tymi kolorkami, ale oczywiscie nie wiem jaki to model i na necie nie znalazlam nic w takich kolorach :)

a zeby nie bylo o zakupach caly czas, to napisze, ze dzis obnizamy lozeczko - znaczy sie Pawel obniza (strasznie go wkurza jak mowie np obnizamy, robimy itp, a to on obniza, robi itp - czy wasi tez tak maja?) lozeczko, bo Paulinka juz potrafi stanac w nim na kolanka !!!
 
Wanda bo taki ciekawski babsztyl ze mnie no i pozatym jak bym mu sprzedawała telewizor to bym sie nad negatywem nawet nie zastanawiała...a jak by to bylo np. pudełko zapałek to może bym bym tez nega dała ale bym sie przy tym tyle nie denerwowała ;)

No na szczęście coraz bliżej do piątku....a może takie szczęście mnie spotka że to na prawde zacznie znikać
 
aOLA pisze:
Wanda ja też jestem miękka dupa i był darowała Koleż może miał dobre chęci i chciał cos kupić dzieciaczkowi ale mu nie wyszło Spróbuj skontakotowac się z osoba która "prawie"wygrała i zrób dla niej aukcje "kup teraz" za kase którą chciała ci dać

Olu - za pozno, wystawilam przedmiot jeszcze raz, byla to golarka meska, wiec raczej nie kupowal dzieciaczkowi - inaczej bym wtedy podeszla... Negatyw poszedl, mogl byc w sumie neutral, ale co tam... za pozno :(

Ketsa - no to otoz nie bylo to pudelko zapalek tylko golarka za prawie 7 dych :p dobrze zes to napisala, juz mi nie zal negatywa !!!
 
Donia strasznie mi się podoba ten Graco....ale w las bym ci nie radziła sie nim wypuszczać raczej... bo wydaje mi sie ze mimo że to sie nazywają duże koła to bardziej parasolkowate sa.....ale nie wiem może źle mi moja wyobraźnia podpowiada

Wańdzia no chciała bym żeby tak miał...... ja mam tak że ja opuszczam łóżeczko a on mówi że opószczamy
 
Wanda te kolorki mogą byc tu do mnie na wieś ;) ;D

Ketsa życzymy Maksiowi zdróweczka i zeby to choler...two sobie poszło :mad: ;D ;D
 
reklama
Wańdzia no to chyba mu się należał negatyw bo takie zakupy to nie pierwsza potrzeba i można sobie to przemyśleć bardziej ;) tak że dobrze zrobiłaś
a poza tym jak ja nie mam pieniążków w ręce czy na końcie to zakupów nie robie i już

Dzięki Dońciu
 
Do góry