reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

no dokladnie Ketsa - masz racje !!! jeszcze bym musiala zglosic o oddanie prowizji !!!

Donia - no wozek fajniusi, ale mowie, ten co ja widzialam to ma takie cudne kolorki ze szok !!! Musze tam chyba zaraz skoczyc i przymierzyc Paulinke ;D ;D ;D
 
reklama
Widzisz, Wanda, to przy okazji daty też korzystaj!

Ketsa, ja tez tak mam - zawsze wszystko "zabraliśmy" i o wszystkim "pamiętamy"n na wakacje tez się "spakowaliśmy" ;), a jak coś nie tak, to oczywiście ja nie wzięłam i nie pamietałam  ;) ;) ;)
 
Hanka - no to w sprawie pakowania, to u nas rzeczywiscie tak samo
(h)anka pisze:
Widzisz, Wanda, to przy okazji daty też korzystaj!

Ketsa, ja tez tak mam - zawsze wszystko "zabraliśmy" i o wszystkim "pamiętamy"n na wakacje tez się "spakowaliśmy" ;), a jak coś nie tak, to oczywiście ja nie wzięłam i nie pamietałam ;) ;) ;)

Hanka - no to rzeczywiscie, w sprawie pakowania u nas tak samo - zawsze ja zapomnialam :p musze mu to zawsze wypopminac, a potem ze cos "zrobilismy" a Pawel zrobil - to on przypomina mi :)

No to lece juz... podloga wyschla, sprzatam dalej :)
 
Ketsa no w las to raczej nie ale mam jeszcze jesden z duzymi kółkami to jak będę miała straszną potrzebę do lasu to tamtym pójdę :laugh: wcale mi sie nie podoba ale do lasu.... ;) ;D

Teraz jak sie zacznie jesień a będzie padało to za duzo tu u mnie nie pochodzę bo wszedzie błocko więc co z tego ze duze koła przy wózku jak ja w błocie po kolana ;) ;D

Jak przyjdzie zimy i będzie śnieżek to mamy saneczki :laugh:

A teraz kupuję ten wózio tak sobie czasem do miasta pojechac do marketu itp :D

Ale wypracowanie na temat wózka  ;) ;D
 
witam was przy "porannej"kawce :)

parricia moj Cyprys jeszcze nie stoi tak pieknie jak Agatka.Jak bym go poscila to sie zachwieje i zrobi bam!!od czegos trzeba zaczac :)

Hanka
musze wyprobowac akcje spoleczna ale pewnie Adrian zrobi mi awanture ze on pracuje,zmeczony itd.

Wanda no to cie koles zrobil...

ketsa bardzo dobrze ze pojechalas,chociarz troche cie uspokoila,a w piatek tez idz tak wrazie co...ulzylo mi troche...ucałuj Maksia w oczko :)

Wanda z tym obnizamy,robimy...to u nas jest na odwrot.Zawsze Adrian mowi zrobilismy objad a tylko obral ziemniaki :p
 
Kamila - a to u nas jest tak, ze Pawel delikatnie pyta co na obiad, albo czy zrobie kolacje - czym mnie jeszcze bardziej wnerwia ;D ;D ;D

Dor - zdjecia przesliczne i z wakacji i ze slubu !!!!

No teraz to juz mykam na serio :)
 
Alez mi sie ten wozek spodobal...teraz mnie w brzuchu kreci ze go chce, a nie planowalam wozka...chyba sprzedam mojego tutka...korera... ::)
 
reklama
Do góry