reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wanda, a moze mu daruj...mnie sie troche szkoda chłopa zrobiło, chyba za mientka jestem ::)

Hanka, posty walnełas oba superowe :) A co to za akcja spoleczna, nic nie wiem :) Ale ten text meza - czego sie znow naczytalas, hahahaha, no jakbym Pawła słyszała ;)

Jako ze ja sie ostatnio na forum udzielam, to mi bardzo tu Pamci brakuje. Przydałoby sie jej elaboraty troche poczytac. Chyba napisze maila do niej ::)
 
reklama
Magi napisz,od Pamci ciekawych rzeczy mozna sie zawsze dowiedziec :)

Jak ja os Pawlowi powiem nowego to on znowoz mowi,ze na bb wyczytalam :)
 
hehehe, Magi - no rzeczywiscie tekst meza Hanki dobry - u nas takie same teksty...
A juz za pozno, negatyw poszedl :( ale nie az taki ostry :)

Napisz do Pamci maila - moze czasem wejdzie... ona czasem wchodzi przeciez :)
 
Heja dziewczyny :laugh:

No wanda nieźle cie zrobił koleś najpier zalicytował a potem pomyślał ze nie ma kasy ;D ja yeraz czekam na kaske za wózek bo sprzedałam , ale facet pisał ze wysłał więc chyba ok, jak tylko wpłyną na konto kupuję Graco ;D ;D ;D hurrrra

Pati u nas teraz na paszport zdjęcie też jest potrzebne nie z profilu tylko z dwoma uszami hihi :D ;) bo nowe paszporty jakieś

Paula fajnie ze jestes  :D no i posyłam życzonka z okazji świeta  :D

Wiolus mój Filip też nie raczkuje ale pełza jak gąsienica cały dom wzdłuż i wszerz potrafi obskoczyć w chwilke ;D chodzi trochę za ręce ale w chodziku popyla nieżle :D a siedzi tez całkiem od niedawna więc głowa do góry , żadnych dołów :mad:

Ketsa jak tam Maksiowe oczko, mam nadzieję ze to nic poważnego  ::) zdróweczka dla Maksia i buziaki :-*

Magdus miłej nauki i prania a potem prasowania ;)

Hanka niezły społecznik z ciebie ;) :laugh:

Lecę zerknąc do albumiku i moze jakiś spacerek do lasu na grzybki , ostatno troche uzbierałam i z jajeczkami usmażone były pycha ;D ale zmoklismu w tym lesie dorwała nas mega ulewa oby dzisiaj nie ::) :D
 
Donia, a moge sie niesmialo zapytac ile dostalas za wozek ??? bo wlasnie tez chce zrobic takie cos, zeby sprzedac duzy i kupic wlasnie graco - wpadlo mi taki jeden w oko, tylko ze kurde, ja uprzedzona do graco jestem :(
Aaaa... i wiecie co, koles nie tylko mnie tak wykoleil :p jeszcze jeden koles tez mu za to negatywa wystwil :)
 
Wanda dostałam za swój wózio 330zł a graco z wysyłką 300 ;D a ja juz się na niego zgrzałam jak biała na święta i raczej nie odpuszcze a jak co s to sprzedam dalej ;D
 
Hej baboki

Zrobiłam jak radziłyście i rano zrobiliśmy sobie wycieczke do szpitala...
Ale nic a nic mnie to nie uspokoiło bo trafiliśmy na lekarkę pamiętającą chyba potop szwedzki.... ::)
No tyle że obejżała to i na razie wiemy że to raczej nie wbiło się nic ani nie jest to raczej coś wymagającego natychmiastowej interwencji.
Mamy dalej antybiotyk dawać i obserwować czy będzie się coś kolwiek to zmniejszać jak nie to znowu na konsultację
Ale już po wczorajszym zakrapianiu jest jakaś minimalna zmiana.....no ale zobaczymy dobrze że jak by co to w sumie w piątek pokażemy to innemu lekarzowi...

Bardzo dziekujemy z Maksiem wszystkim cioteczką za podtrzymywanie na duchu...

Amelka bardzo bardzo dzięki za namiary do lekarza ...zobaczymy jeszcze czy się przyda... ::)

No i coś to jeszcze miałam pisać...ale na razie jestem wybita z rytmu...


Wanda a co on u ciebie kupował?

Ja to jak Magi mientka jestem...do czasu jak mnie ktoś z równowagi wyprowadzi..... ale czasem się opłaca bo tak jak wam kiedyś pisałam o lampie owadobójczej to keś się wywiązał ....
 
Ketsa - no to dobrze zes sie troszke uspokoila... I bardzo dobrze ze pojechaliscie, mimo ze baba przedpotopowa... no a w piatek do innego lekarza. I jak jest poprawa, to tez dobrze :)
A czemu pytasz co kupowal ???
 
reklama
Przede wszystkim przypomniałyście i mnie o rocznicy ślubu Rodziców - dzis im mija 31 lat! Tej mojej mamy to mi troche szkoda, dzielna przez te wszystkie lata, moj ojciec to po prostu klasyczny facet... i chyba troche despota, jak uczyl w szkole to mial sie na kim wyzywac i nie bylo zle, a teraz siedzi w domu na emeryturce i biedna ta moja siostra jest... ja szczesliwie jestem 350 km dalej...

Ketsa, dobrze, ze Cie choć troche uspokoili, do piątku coraz bliżej
 
Do góry