reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Czesc dziewczynki!!!

Sorki ze tak wpadam ni z gruchy ni z pietruchy ale musze poprosic o pomoc!chcialam skopiowac zdjecia z aparatu i wyskakuje mi caly czas ze nie mozna skopiowac bo parametr jest nieprawidlowy-co to oznacza!!!prosze pomozcie bo tam sa zdjecia z wakacjiii!!!
 
reklama
Oj gdzies wszystkie nawiały...ja Ci Ewela nie pomoge bo jestem noga w takich tematach, to chyba trzeba Wandzi albo Cyprysiowej, mnie ona kiedys tez prowadzila w innym technicznym temacie jak dziecko we mgle ;)
A tutka mi troche szkoda, ja durna taka jestem ze sie do wszystkiego przywiazuje, nawet do wozka ::) jak ktos inny moze w naszym tutku ::)i nie mam koncepcji na jego spakowanie i do tego fotelik, musze to przemyslec sobie, ale jestem bardzo napalona na ta spacerowe, juz sprawdzilam po ile sa bez promocji ;)
 
Ewela ciężko coś poradzić.... a co to za aparat .... u mnie musi być ustawiona odpowiednia funkcja żeby zgrywał do kompa bo drugą możliwością jest ustawienienie podłączenia bezpośredniego do drukarki i od razu drukowania...i jak na to jest ustawione to na kompa na stówe się nie właduje......

Albo wyciąg karte pamięci i delikatnie oczyść styki

Magi no to miejcie dwa..... jak wszystkie tutaj mamusie..... bo taki mały i lekki na wyprawy terenowe czy na śniegi w zimie to jednak może być przydatny...
 
Uwaga forumowiczki z Łodzi i okolic!
Poznajmy się! Zapraszamy na mini - zlot!
Organizujemy spotkanie Fanek Babyboom w Łodzi. Spotkanie rozpocznie się 0 11:00 dnia 2go września (sobota). Ustalone są dwa miejsca: W przypadku ładnej pogody - Park Poniatowskiego (ten u zbiegu al. Mickiewicza i ul. Żeromskiego) w alei głównej na środku przy okrągłym klombie. W przypadku pogody niesprzyjającej - Manufaktura przy sali zabaw dla dzieci. Ostateczne miejsce ustalimy w sobotę przed spotkaniem na wątku "Mamusie z Łodzi" w dziale " To my:-)". Podaję link: https://www.babyboom.pl/forum/index.php/board,32.0.html
Na wątku będziemy przed spotkaniem około godziny 9tej i wtedy ustalimy na bierząco. Chętne mamusie i przyszłe mamusie zapraszam już teraz na wątek. Zgłaszajcie się a będziemy wiedziały ile nas będzie. W razie pytań piszcie na wątku, do mnie na PW lub na gg - numer w podpisie.
Pozdrawiamy!
P.S. Wybaczcie, ze tak nie na temat ale nowym wątkiem nie chcemy działu zaśmiecać! ;D
 
Ketsa to jest mysl :) przyszlo mi do glowy zeby go opchnac, zeby kaska byla na spacerowe, a i fotelik ktory mam w komplecie nie pasuje do naszego nowego samochodu, wiec dla drugiego dziecka sie nie nada :) a myslalam trzymac ten wozek dla drugiego maluszka. Ach sama nie wiem, pogadam z Pawlem, razem cos wykombinujemy :)
Co do sciagania zdjec to ja wiem tylko jaki kabelek mam wlozyc i gdzie nacisnac i to cala moja wiedza techniczna w tym zakresie ::) okropny ignorant ze mnie w tych kwestiach ;)
Czy mi sie wydaje czy Natalie ostatnio wcieło??
Pati a Ty znow nie spisz?? ;D ;D ;D
Irlandia dzieki za niezasmiecanie nam forum, niecierpimy nowych watkow :) Swoja droga nie kojarze kto od nas jest z Łodzi... ::)

 
Ewela ja też nie pomogę  ::) :(
tez mam problem z aparatem bo nie mogę wogóle zdjec zobaczyć sterowniki na płytce które były dołaczone sie nie chce zainstalować na kompie , moze ktos coś wie w tym temacie ::)

Ja się bardzo przywiązuje do samochodów i jak sprzedajemy autko które lubiłam to normalnie ryczę  :-[ wszyscy mówią ze niezły sposób na kupującego ;D
 
Magi trochę ceny się róznią tych wózeczków co?? :D

Natalia chyba w górach na urlopiku ??? tak coś mi sie przypomina :laugh:
 
Donia, z samochodami to mam to samo :) Kiedy sprzedawalismy nasz 2 lata temu tez prawe plakalam, po dzis dzien jak widze ten typ to mnie sciska :) Taki gluptak ze mnie :) Mam tak ze wszystkim :laugh:
Umkneło mi ze Natalka na urlopie, bo ja od paru dni intensywniej na forum przebywam ;)
 
reklama
Donia jak tylko komp "widzi" ci aparat to nie ma problema żadne sterowniki wtedy nie są ci potrzene... wystarczy sprawdzić w "moim komputerze" na samym dole wtedy klikasz i kopiujesz już zdjęcia na twardego........ no chyba że to inny problem
 
Do góry