reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wkleilam zdjecia, ale narazie tylko ze spotkania z Magi :)
Reszta bedzie wieczorkiem - troche duzo tych fotek :)

Didi - aaaa... to wezme sobie od Kamili numer :)
 
reklama
A o te ząbki pytałam dlatego, że Mikołaj ma na górze takie ślady obu ząbków i mi się wydaje, ze bedzie miał szpare...Wczoraj powiedziałam to Dawidowi i on odparł, że w takim układzie to on nie wie czy Miki jest jego! Hi hi hi, bo ani ja ani mój mąż nie mieliśmy na górze szparek! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Patrzcie jaki smieszny komentarz dostała na allegro a własciwie dwa ::) ::) ::)

"Wszystko w jak najlepszym porządku.Sprzedająca (korespondująca?) niezwykle urokliwa.POLECAM!!!!"

"Wysyłka błyskawiczna.Prawdziwy czar korespondencyjny.P O L E C A M ! ! ! ....!!!...! ! !. .!"

Ostatnio klikałysmy o allegro to dlatego wklejam bo taki nietypowy ;D ;D ;D
a co pochwaliłam się
 
Beata23 pisze:
A o te ząbki pytałam dlatego, że Mikołaj ma na górze takie ślady obu ząbków i mi się wydaje, ze bedzie miał szpare...Wczoraj powiedziałam to Dawidowi i on odparł, że w takim układzie to on nie wie czy Miki jest jego! Hi hi hi, bo ani ja ani mój mąż nie mieliśmy na górze szparek! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Beata - to w takim razie tez nie jest Twoj ??? ??? ;D ;D
 
reklama
Do góry