reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej z rana!
My wstalysmy dzis o 10! Ale to dlatego ze Gabi padła dopiero przed 23 - w dzen spala 2 razy po 2 godziny :o
Nocki nadal są koszmarne - Gabi budzi sie srednio co godzinę i nie chce usnac nawet po podaniu soczku, konczy sie na tym ze biore ja do siebie i usypia przy cycku- to chyba nie jest bol brzuszka - moze zeby sie odzywają?
Jetem w szoku jakie szybkie te Wasze dzieciaczki - zaraz będą chodzić!
Wandzia - witaj po przerwie!
Steffi - Gabrynia tez juz przeszla okres kiedy sypiala tylko symbolicznie po 1/2 godz. w dzień ale juz jej przeszlo.
Ketsa - my z Adamem znamy sie nie całe 3 lata, ale parą jesteśmy krócej. Zaraz wkleje obiecane fotki.
Aussie - WITAM CIĘ - Ja tu jestem raczej nowa. Miło mi.
 
joeey chciałam Ci napisać, ze Ty i Ada jesteście jak dwie krople wody! Ale jak już zobaczyłam Twojego Artka to za głowę się złapałam...W gruncie rzeczy jesteście do siebie bardzo podobni...Hi hi. Niebieskie oczka, małe noski...Teraz to juz na maxa jestem zakręcona i nie wiem do kogo Ada bardziej podobna...:laugh:

Karinko wklejaj, wklejaj. Czekam! ;) :laugh:
 
Spokojnie, Swarzedz to juz prawie tak jak Poznan. Rzut beretem.
No to musze do niej zadzwonic jakos.

A co do zabkow i szpary miedzy gornymi jedynkami: Pawcio ma taka wielka szpare, ze wolamy na niego ZETON. Nie wiem, czy tak zostanie. W mleczakach to Ok, ale nie w stalaych zabkach.
 
reklama
Witam z rana :)

Magi - a niech to, a czekalam az mi fotki przeslesz... no nic, poczekam i do jutra :) A swoje zaraz, albo moze nie zaraz a wieczorkiem przesle Tobie :)

Aussie - no zeby nawet nie chcialo Ci sie cofnac jedna stronke no :p przeciez trzy stronki temu pisalam ze od czerwca mieszkam tu :) Fajnie jest :) Trzeba sie zdzwonic - ale ja nie mam Twojego numeru tylko adres e-mail :)

a zdjecia wkleje zapewne dopiero wieczorkiem :( brak czasu - Wiktora przedszkole w remoncie, wiec do weekendu jestem z nim tez :)
 
Do góry