reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Beatko, brzucholce to okropny temat... Ciezko sie tego pozbyc...ja zreszta zadnych dzialan w tym kierunku...trzeba intensywnie cwiczyc, ale mnie sie nie chce.... Kolezanka (tez ma dzidzie i brzucholec) ma uprawnienia instruktora fitness i wyjasnila mi skomplikowane kwestie spalania tluszczu i mowi ze jej samej sie z tego wszystkiego juz cwiczyc nie chce ;) Bo jak mi tlumaczyla same brzuszki nie wystarcza: trzeba najpierw rozgrzewke zeby przejsc na spalanie tlenowe, wiec najpierw pol gadziny skakankio, roweru, biegania, cokolwiek i potem brzuszki...minimum 200, ona mowi ze 200 to pikus ::) ja w zyciu wiecej jak 50 chyba nie zrobilam...pozostaje mi liposukcja ::) :p :p
 
hehe Magi liposukcja...... :laugh:
ja mam taki sam brzuch jak przed ciaza :) wciagnal mi sie i nie mam nawet jednego rozstepu na nim ;D
didka dawaj nowy nr !!!!!!!!!!!!
wrocilam ze szcezpienia - wiec ide na zdrowie popisac....
 
reklama
Magi a ja głupolek same brzuszki robie. Cwicze miesiąc juz ... Okolo 200 dziennie. Czuje juz dobrze mięśnie pod spodem. Tłuszczu za duzo nie mam, ale tak skóra.....Bleee! To mówisz, że najpierw podskoki, a dopiero potem brzuszki? ;) :p

joeey tylko pozazdrościc!
 
Do góry