reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hej!
No Wandzia z rodzinka odwiedzila nas wczoraj, ale jak juz wczesniej mowila Wandzia nie wiedziec czemu Oliwcia sie okrutnie wystraszyla :( :-[ :-[ Chyba nie spodziewala sie naglego wejscia 4 nieznanych jej osob. Takze nasze laski sie nie pobawily sie razem, a myslalam ze beda sobie razem fikaly :-[ Tez czuje smutek, no ale niestety :(

Natomiast dzieciaczki Wandziowe sa super, Paulinka kruszynka jest boska ;D Sciskalam ja, mam nadzieje ze Wandzia mi nie ma za zle ze tak sie wyrywalam do Malej :) Minki Paulinki sa rewelacyjne, szzcegolnie atak na Wiktorka i leki przed moim psem :laugh:
Wzielam dzis specjalnie aparat do pracy, zeby wkleic zdjecia, ale ja ofiara losu zapomnialam kabelka ::)

Beatka, Steffi - gratulacje dla spryciarzy! Oliwcia niestety nie ma drygow do chodzenia :)
 
reklama
Asia no kolacja to chyba obowiązkowo ;) to może wymyśl jeszcze jakiś drobiazg typu zapalniczka czy piersiówka..... Ja to z moim nie mam większego problemu bo nie dość że pali to jeszcze pije, a ostatnio sobie nawet coś jakby obrączkę fajną wypatrzył ale nie kupiłam mu bo nie lubie jak facet jest obwieszony i tak mnie już do szału doprowadza że zaczął od jakiegoś czasu łańcuszek nocić......

Tak że chyba nic konkretnego ci nie poradziłam.... ale to trzeba jednak znać tą osobę wtedy o wiele łatwiej.....
 
ale fajnie z tymi spotkaniami :)
dopiero wstalam niedawno ::) mala tak plakala przez zeby nocy, ze musialam potraktowac ja czopkiem :-[ Ada tez z tych chodzacych - daje jej gora 2 m-ce na nauke chodzenia :) uwielbia jak sie ja za raczki prowadzi - juz dosyc zgrabnie przebiera nozkami chodz jeszcze czesciowo na paluszkach :)
 
ja mam na razie spokój Piotrus za chodzenie się nie bierze Czuje że zacznie brykac jak mamusia do pracy pójdzie i będzie babke i ojca meczył ;D dobre dziecko ;)

nie mam pomysłu co do prezentów Sama zawsze sie głowie a najcz ęsciej kupuje coś do komutera bezprzewodową myszkę, klawiature czy głośniki (ale romantycznie :p ;D)
 
joeey nam już kilku lekarzy: trzech pediatrów, pan dr od bioderek i rehabilitantka mówili żeby absolutnie ani za rączki ani pod paszkami dziecka nie prowadzac...Że jest to niebezpieczne... :-[
 
Helou,
kurde nie moge sie kompletnie polapac co, jak kiedy i z kim.
Bylyscie w rewalu? Kiedy? A ja bylam tak blisko?

Czy Wandzia jest juz w Poznaniu?

Patrycja - super apartamencik, przelecialabym sie tam z mila checia...
 
Hej hej :D

Joeey nie kupiłam bodziaków ani tobie ani sobie bo takowych nie było tzn 2 paków :D kupiłam za to trzy pajace do spania super bawełenka za jedyne 5 zł za sztukę :laugh: bardzo sie cieszyłam aż mąz powiedział że niewiedział ze mi tak mało do szczescia potrzeba ;D ;D

Asia witaj po latach :D tak Wanda od czerwca w Swarzędzu mieszka :D

Patrycja to miłego wypoczynku i relaksu w tym hoteliku :D

Z prezentem też mam dylemat bo to 10 lat t o moze jakis prezent ekstra ::)
 
Aussie widze ze kompletnienie w temacie jestes Wanda juz od dawna mieszka w Poznaniu w Swarzędzu! ;) A ty chyba tez z Poznania!

Gratulacje dla dzieciaczkow super rozwinietych ruchowo.Hania na razie dopiero dupke zaczela podnosic lezac na brzuszku,to chyba wstep do raczkowania :) ale za to nadrabia buzia ;) mowi niam niam i papa jak sie ja poprosi i wiele innych rzeczy ale juz sama od siebie!

dziewczynki zazdroszcze spotkan i wklejajce zdjatka

Kamilka ja mam takie same obraczki zapomnialam dodac

Ketsa moj tez pali i pije;) o prezent ne trudno.Ja wymyslilam ze w nasza rocznice slubu ma mi kupic pierscionek i zaprosic do restauracji i kleknac przede mna i wyznac mi milosc,powiedzial zebym sobie strzelila baranka(odpowiedz odmowna)

Ja bym chciala cos fajnego zrbic jak Pati,ale u nas na zrobienie czegos fajnego,mozliwosci sa raczej zerowe wiec pewnie pojdziemy do restauracji z Hania(bo noe mam jej z kim zostawic)moze byc,uwielbiam jesc!!!!

 
reklama
Do góry