reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
witam
Paula,Natalia,cyprysiowa witajcie po przerwie miło Was znów czytać :)

Natalia nie martw się nasm blok ocieplają od 8 maja i jeszcze do końca miesiaca buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sorbek super zdjęcia

wszystkim zaległym i bierzącym solenizantom wszystkiego naj naj naj :-* :-* :-* :-* :-*

a teraz dobranoc
 
Witam!

OGŁOSZENIE (dot. spotkania w Krakowie)

Grzechotka mojej WeroNiśki została sklonowana
Zielona okrągła z trzema serduszkami.
Właściciela prosze o podanie adresu na prv - grzechotke jak najszybciej odeślemy.
Przepraszamy

Pozdrawiam
 
A to i tu powtórze...

przepraszam, że byłam mało komunikatywna (ból głowy mnie rozkładał no i krępacja, byłam bardzo spięta)
W Krakowie byliśmy od 12.00 Nisia w tym czasie nie spała, drzemke sobie urządziła tylko 15 minutową (zasneła w połowie drogi z centrum do Plazy) - była marudna. Na Rynku byliśmy chwilke, a reszte czasu spędzilismy na Plantach i nad Wisła w cieniu pod drzewkiem.
Przepraszam za marudzenia WeroNisi - zmęczenie dało się jej we znaki :(

Ale i tak jestem zadowolona, że Was poznałam.
Dzieciaki są super. Kacperek zdolniacha, Karol też goni Kacperka, Kamilek super ma oczka Maja fajna dziewczynka, Julka ech same zalety no i Maksio sobie cudownie hopsasał

Na moje oko wszystkie dzieciaki podobne do mamusiek (oprócz mojej Niśki ;-) )

Pozdrawiam
 
czesc kobiecinki

ale fajnie ze wasze spotkanko Krakowski sie udalo no i super recenzje dostalysmy :D

a ja wlasnie jednoreka bo maly haker siedzi na kolanach i rwie mi sie do klawiatury...kurcze musze dzisiaj isc do zusu wypisac jakis papiereczekl aby przysylali mi co miesiac do domku ruma ..a tam tak kur...sko goraco a mlody idzie  ze mna normalnie rzygam na sama mysl o tym zusie..>:D no ale musze  bo wyjazd mam juz coraz blizej ..juz za 2 dni bede sie pakowala bo musze ciuchy paczka wyslac i mysza bc tam jak ja dotre na miejsce...uuuu powoli chyba zaczymam panikowac..ahahahah..:D

lasnie moja mama wrocila z psem i mowi ze na dworu ducota..parowa..itd...jejkuuu ratunku ja chce lekki deszczyc przez cly dzien
 
Witam witam

Piękne panie krakowianki i podkrakowianki chyba wczoraj popadały....bo żadnej sie zdjęcia nawet pół nie chciało wstawić... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
no to ja nadrobiłam .... ale właśnie się zorientowałam że zdecydowanie za mało zdjęc porobiłam i ...mogły też być ciekawsze.....no ale wstawiłam co tam miałam.... ::) ;D

Sotkanie rewelacja
Dorotko ty się nie przejmój ja i tak was podziwiam że od tej 12 tyle wytrzymaliście no a jak tyle bab z forum się zebrało to ja się nie dziwie że ciężko się było przebić bo to jak w ulu..... nawet mnie nawymyślały od spokojnych i nieśmiałych ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

No i kurcze aż nie wiem co więcej napisać.... wszystkie foumówki ślnistaste dziewuchy ładniejsze niż na zdjęciach!!! dzieciaki rewelacyjne też na zdjeciach nawet pół uroku ich nie ma uchwyconego...... każde inne
Kubuś z dołeczkami swoimi....no śliczny chłopczyk i takie minki robi że czaruje wszystkich dookoła.....,
Kamilek bbbardzo grzeczny mi się wydał i śliczna ciemną karnacje ma i do tych oczków ciemnych to pięknie się komponuje....
Majka to dopiero jest agentka...... normalnie gaduła przeogromna i z każdym wspólny język znajdzie i się dogada...
Julcia taka delikatniutka i do tego takie śliczne blond włoski .....no wykapana mamusia ;)
Kacperek to chyba od razu na profesora.... taki poważny myśliciel z niego i w ogóle orginalną twarz ma bardzo....... no fajny chłopak nie ma co...
Weronisia dzielna dziewczyna jest jak tyle zniosła.....cały dzień w krakowskim skwarze i do tego cały czas czujna była... no i chyba jako jedyna do tatusia bardziej podobna bo reszta dzieciaków to wykapane mamusie...


heheheheh ale elaborat walnełam teraz to czytajcie!!!!!
 



AAAAAA no i zapomniałam!!!!!!
Natalko Paula super ze znów jesteście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo brakowało was tu bardzo!!!!!!!
Kamila dobrze że u ciebie wszystko względnie w porządku! trzymaj sie kobito i próbuj kogoś do pomocy zaprzątnąć albo Adrianowi na dłóżej Cyprianka podrzuć niech się przekona!!!!!!!1
 
ale jak ja Wam zazdroszcze strasznie tego spotkanka !!!! Nawet pojecia nie macie !!!!

a mi od rana zakladaja kuchnie, tzn od godziny... mili byc na 11, wiec ja spokojnie robie sobie zakupy po zaprowadzeniu Wiktora do przedszkola, a tu nagle Pawel dzwoni, ze oni juz czekaja pod klatka ;D :D :D no i sa... caly dzien mam sajgon :)
 
Ketsa dziękuję za miłe słówko :laugh:

Kurka wodna, właśnie z trudem ululałam Ingusię do snu a tu nam na balkon z młotem pneumatycznym wjeżdżają.  :mad: Zaraz będzie pobudka...  :-[ :-[ :-[

Super relacje ze spotkanka krakowskiego. Aż żałuję, że nie mieszkam bliżej Krakowa!  ;) Lecę obejrzeć zdjęcia, choć już część widziałam, bo mi Anetka przysłała.  :)
 
reklama
znalazlam troszke czasu bo moje dziecko jeszcze nie placze :)
ztez wam zazdroszcze spotkanka :)
ketsa fajne foteczki i dziekuje ze sie martwilas :)
wanda jak Wiktorek w nowym przedszkolu ???
didi kiedy wpadniesz do mnie ??? na obżarstwo przed wyjazdem ;)
 
Do góry