reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dziewczyny ostatnio cos mnie podkusilo i kupiłam bordowe pieluchy z rossmanna. Jestem zła, bo są fatalne...No, ale wykorzystac muszę! Pampersy są o wiele lepsze! :-[
 
reklama
A wiecie co...ja Mikiego tez kładłam na noc tylko w pampersiku, ale bratowa mi namąciła w głowie, bo mówiła mi przez telefon, że mały cos cieniutkiego powinien na sobie miec. Że chodzi o nerki, wiec zgłupiałam...
 
Beatko Ada spi w pampersie i przykryta pieluszka tetrowa, ktorej co dziwne nie rozkopuje ::)
ja sie szykuje, sprzatam chate bo tescie maja Nam pilnowac kota i sprzetu, mamy nieubezpieczone mieszkanie ::) a Artek juz wyjechal ! az mialam lzy w oczach :(
 
hej hej..ja po spacerku z malym i zakupach w smyku..:D kupilam tam sobie adidaski bo maja mega wielka wyprzedaz butow..i jutro chyba jade znowu kupie mlodemu butki ..:D

AL tez spi w pampersie ale zakladam mu jeszcze koszulke..bo mamy okno cala noc otwarde i drzwi a u rodzicow tez okno otwarte wiec nie chce jak malys ie spoci aby go zabardzo owialo i czasamiprzykrywam gopieluszka tetrowa ale po sekundzie juz jej nie ma na sobie
 
Po pierwsze to bardzo dziękuję za miłe powitanie. :laugh:

Beatko, Anetko i inne dziewczynki, które pisały do mnie smski w ostatnich 2-3 dniach. Zawiesiła mi się komórka i nie przychodziły do mnie smsy, ani też nie mogłam ich wysyłać także przepraszam, że nie odpisywałam. Dostałam smsa od Beatki (i natychmiast odpisałam), ale od Anetki niestety nie dotarł. :-[

Co do spanka to Ingusia też śpi na golaska i w dodatku przy otwartym oknie - jeśli nie ma wiatru. Uszyłam jej taki cieniutki śpiworek na ciepłe dni, ale teraz jest za ciepło, żeby nawet w nim spała.
 
Moje dziecię śpi gołe, przy otwartym oknie i wiatraku i nic mu nie jest - zdrowa jak koń! A teraz kima nawet bez pampera i to jest dopiero raj!!
 
To i ja bede kładła małego bez zadnych wyrzutów w pampersiku. Wczoraj tak własnie spał i chyba bylo ok...Nie słucham się bratowej. Tylko kurcze mały ma bardzo mało tłuszczyku. Mam nadzieje, ze nie zmarznie.

Natalko - smska otrzymałam. Ja tez mam ciagle problemy z komórką. Od wtedy kiedy Mikołaj mi ją oślinił nie działa mi praktycznie zero...Dawidowi przed wyjazdem telefon w ogóle przestał działac i dał do serwisu na przeczyszczenie. Wszyscy się nabijali, że pełno śliny w srodku! :laugh: :laugh: :laugh: Miki juz nie dostaje do rączek telefonu... ::) A spotkac mozemy się jutro, jak masz czas...Tylko nie mam koncepcji jak to zrobic! Kilka km nas dzieli! ;D
 
reklama
Do góry