reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hej Dziewczynki!

Natalia - gratuluje skonczonej przeprowadzki!! Jestem w szoku ile Mala pije wody! :o :o Dobrze! Atek jak byl noworodkiem i tu bylo lato, to tez ciagnal jak stary, a teraz jesli 2 lyczki wypije po kazdym stalym jedzonku to dobrze.

Atek tez jescze sam nie siada, tylko z pol lezenia, no i kiedy sie go posadzi to siedzi. Co do mowienia, to o ile jak tylko zaczal gadac to glownie mowil mamaaamamma to teraz juz zapomnial i tylko dada dla nie go istnieje. ::) Bardzo jest zabawne jak mowie do Malego - "powiedz mama" a ten z bezczelnym usmiechem na pyszku "dadadada"! Ech! Syn swojego ojca! :D :D

Dziewczynki urlopowe witajcie! :D Ale fajnie, ze sobie wyjezdzacie! My niestety nigdzie sie nie wybieramy, oszczedzamy kase na nasz wieeeeeelki wyjazd pod koniec listopada! ;D Juz sie nie moge doczekac!!!! ;D ;D

O jeszcze bylo o exach. Ja mam tylko 2 bylych. Taka ze mnie stala bestia! :D Z tym pierwszym mam teraz dosc fajny emailowy kontakt - ale to dopiero po 7 latach od zerwania! Na poczatku ten kontakt byl zbyt bolesny i praktycznie niemozliwy. Z drugim bylym (narzeczonym...) mialam kontakt, ale kiedy mu napisalam, ze Atek sie urodzil, to gosc sie juz nie odezwal :D a mi tez nie pilno sie odzywac.
 
reklama
Hej dziewuszki!!
Czyżbym była pierwsza?

Właśnie chciałam napisać, że Miśka bardzo mało pije - praktycznie nic, tylko tyle co z piersi, ale je co 3-4 godziny (dotychczas jadła co 2 godziny i to regularnie), więc w sumie pije mniej niż w chłodne dni! no niby sika sporo, ale na moje to prawie nie pije!
 
Hejka!

Ale dzisiaj mieliśmy ciężką noc! Koszmar! Mały obudził się o 24 i jęczał. Chyba gorąco mu było, choc lezał w samym pampersie albo juz nie wiem co. Miałam dosc i tylko co wyszłam od niego z pokoju to on w ryk! Ojjj kiedy to się skończy...

Ola - :laugh: :laugh: :laugh:

Natalko - witaj na BB! Martwiłam się bardzo o Ciebie, bo przedwczoraj wysłałam się smska, a Ty nie odpisałaś... :p Nie wiem co o tym myśleć! Gniewasz się na mnie? 8)

Paula - fajnie, że juz jestes! Bardzo Ciebie tu brakowało! Pisz na bieżąco co tam u Ciebie i Kacperka! ;D

Ide cos zjesc...
 
sieanko z rana..:)

Paula witaj ..:)..w koncu masz kontakt ze światem..:D ;D ;D

ja jz po sniadanku a przeciez w niedziele powinno sie spac do 11..buuuu..a ja od 7 na nogach..ahaha..a co tam  jak mozna spac skoro syn skacze po brzuchu..:D..jak byl malusi skakal w brzusiu a teraz po..:D ;D ;D ..wlasnie ten smok siedzi i rzuca butelka z kaszka na gesto..:D mamusia  w nalogu..:D

lece fotki ogladac :D
 
Miśka w domu lata tylko w pamperze i tak też śpi, tzn. bardzo ciężko ją położyć spać ze względu na upały i wczoraj puściły nam nerwy i kupiliśmy wieelki wiatrak - Misia go kocha!!!
 
ziemzia - i co ustawiasz wiatrak bezpośrednio na Misię? Bo my też mamy wiatrak, ale ustawiam go w drugą stronę i wówczas niewiele pomaga... :p A na noc kładziesz córcię też tylko w pampersiku?
 
W sumie to on się kręci wokół własnej osi, ale chwilami wieje bezpośrednio na nią i ona to uwielbia i ją ten wiaterek bardzo relaksuje. A w nocy właśnie tylko w pampersie śpi ostatnio i nawet nie jest przykryta, bo się rozkopuje i nic nie da się z tym zrobić, nawet jak ją przykryję to dosłownie po 2 sekundach jest już odkryta. Ale Miśka ma swój zapas tłuszczyku, który ją dodatkowo ogrzewa. Na spacerach jest ubrana w lekką sukienkę lub samego bodziaka. Jak ubierałam ją cieplej to miała mnóstwo potówek i miałam z tym problem, a teraz jest ok, tylko pod pampersem pojawia się kilka jak jest bardzo gorąco.
 
reklama
Sorbek teraz weszły nowe pampersy które mają rozciągliwe boczki .Tam gdzie łapiesz za rzep.Moim zdaniem są lepsze od poprzednich.
Julka sie dzisiaj obudziła o pierwszej w nocy i nie mogła usnąć gadała da da da prychała aż wreszcie się wnerwiła i musiałam ją usypiać na rękach.To przez ten upał ja mam już dość.
 
Do góry