reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ja przez ciążę przytyłam 18 kg :(
Waga wyjściowa była 50 kg
W chwili obecnej ważę 54 kg przy 165 cm ;-)
Dużo nas o takim wzroscie :-) nie niskie, nie wysokie.

Pozdrawiam
 
reklama
no kamila byloby niezle.Ja tez bym chciala zeby rodzic na zmiane,to wszyscy by mieli najwyzej troje dzieci pod warunkiem ze kobieta urodzilaby pierwsze dziecko:) :laugh:
 
No to dobrze Kamila to nie tak adrakonska dieta.To nie wiem co Ci jest mam nadzieje ze nic powaznego.

ja przed ciaza wazylam 54 kilo i mam 168 cm a teraz wzrostu mam tyle samo tylko ze waze 52.Mysle ze to zasluga karmienia i noszenia Hanulki.w koncu 8 kilo wazy ponad jeszcze w pampersie to z 9 czasem ;)heheh
 
hello

ANA - MOJE GRATULACJE!!!!!!!
teraz musisz dzielić się z nami wszystkimi swoimi odczuciami żebyśmy mogły z Tobą na nowo przeżywać ciążę :) :)



CYPRIANKU - wszystkiego co najlepsze z okazji pół roczku :) :)



Paula - nie dostałam listy :(

a ja mam jakiś kryzys...i doła giganta...jestem zmęczona już tą budową i wszystkim co jest z nią związane. Próbuje stworzyć jakąś namiastkę domu pomiędzy cementem, piaskiem, budowlańcami i pomału zaczynam wymiękać... a gdzie do końca?????
 
Kamila nie masz co szalec na raie z niepokoju, zwroc uwage, ze na pewno masz jeszcze wszystko rozregulowane, a jescze dietke stosujesz, to juz w ogole, ja po porodzie czasem mialam przerwy po 35 dni. Ale test zrob dla pewnosci i uspokojenia siebie, co ma byc to i tak tego juz nie zmienisz a bedziesz wiedziec :)
 
My już po 2 godzinnym spacerku przedpołudniowym :) teraz znów zrobiło sie gorąco, ale czasami powiewa chłodny wiaterek....i mieliśmy gości, przyjechała moja ciotka z siostrą zaprosić nas na imprezę w plenerze nad jeziorem z okazji 50 urodzin mojego wójka  ::) wójek nic nie wie bo to ma być przyjęcie niespodzianka z kateringiem  ::) ....nie wiem czy pojedziemy Paweł pewnie nie bedzie chciał jechac bo nie lubi bardzo tej rodzinki  :p zresztą i ja za nimi nie przepadam  ;)

Teraz Kacperek zasnął a ja mam chwile żeby odsapnąć.... :)

Steffi nie wiem dlaczego nie dostałaś listy, bo nie dostałąm żadnego maila zwrotnego  :( ale wysłałam Ci jeszcze raz, jak cos to pisz!
 
reklama
Ola niestety ja ciemna jestem w te klocki  :p ::)

Didi no to spryciarz z Ala  :laugh: jak tak dalej pójdzie to Kacper tez niedługo zacznie raczkować :) narazie spodobało mu sie stawanie na stópkach i rączkach a pupa w górze (zaraz wstawie zdjęciedo albumiku) i zauważyłam ze próbuje przestawiac już nóżki do przodu :) no a jak sie czegoś złapie to tez próbuje wstawać :D

 
Do góry