reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

aOla jak Atek wali w klawiature to wyskakuja takie okienka, jakich nigdy wczesniej ani ja ani Roland nie widzial! :D :D Ale niestety nie wiem jak przestawic klawiaturke. Ach no i uwielbiam to zdjecie Piotrusia, ktore masz w pasku!! ;D ;D Jakbym Atka widziala - i ta minka! ;D ;D
 
reklama
Steffi no budowa domu to nie to samo co kupno mieszkania ::) niestety to kosztuje znacznie wiecej czasu, sił, wytrwałości, cierpliwości no i pieniędzy ::), ale za to jaka potem satysfakcja :0 własny domek z ogródkiem :)

Kamila Ana ma rację wcale to nie musi być ciąża szczególnie że ostatnio byłaś (nie wiem czy nadal jesteś) na dietce, ja na Twoim miejscu zrobiłabym teścik żeby być spokojniejszą a jak jesteś w ciąży to przecież i tak tego nie zmienisz, ja wolałabym wiedzieć od razu :) Trzymam kciuki żeby to było coś innego bo wiem, że nie chcesz być teraz w ciąży :)

 
Byłam w albumiku :) śliczności!!!! :laugh:

Gochna Adusia ślicznie wygląda w tej sukieneczce :laugh:

Steffi ale Kubuś juz ślicznie sam siedzi :)

Bartyś Kamilek robi identyczne mostki jak Kacperek :)

Martula ale Nadia urosła :) dawno jej nie widziałyśmy...a jak ślicznie siedzi :) śliczna z niej dziewczynka :) przypomina mi taką małą amerykankę ;) :laugh:

Wanda Paulinka przyjmuje podobne pozycje jak Kacper do spania :)

dalej sie nie cofałam....potem obejrze resztę....teraz wkleję kilka zdjęć Kacperka :)
 
Wszystkiego najlepszego dla Cyprysia :) Duuuużo usmiechów, zdrówka i radości :)

Steffi Ech, ile mój mężus by dał, żeby się budować, tylko ja wredna nie chcę się budować na działce obok teściów  :-[  ::) Także cierpliwości i wytrwałości :) choć mi też brakowało tego, kiedy czekaliśmy na wybudowanie się naszego bloku. Ja jestem okropnie niecierpliwa i to jedna z moich najgorszych cech :(

Paula no już kiedyś zauważyłam, że nasze chłopaki bardzo podobnie rozwijają się ruchowo :) Te mostki są czadowe :laugh: A jesli chodzi o raczkowanie to Kamil też juz zaczyna od czasu do czasu pełzać do przodu pomału, bo wcześniej przesuwał się do tyłu :) Ja jeszcze czekam na siedzenie, bo jak juz gdzies pisałam narazie siedzi krzywo podpierając się rączką :(
 
hello everybody!!


my wrocilysmy z 4 godzinnego spacerku po parku :)
bylo ok ale potem w sklepie rybnym pani sklepowa cos sie Mai nie spodobała i biedactwo sie poryczało (Maja nie pani rybna)

sppiesze sie pochwalic ze Majusia juz raczkuje !!! biega po calym mieszkaniu na kolankach :) do przodu i do tylu - ma dwa biegi :) :) :)
oczywiscie co czas jakis sie przewraca ale generalnie - raczkuje :) :)



 
reklama
Do góry