reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
hejka z rana

Kamila mam nadzieje ze Cyprys juz lepiej sie ma

a co do Cytrusow to chyba pamietacie moja przygode z poczatku mojego matkowania..objadlam sie mandarynkami i maly mial kolke i wysypke..a tak to w swoim zyciu Al mial tylko 4 kolki a wydaje sie sie ze bylo ich milion bo kazda w nocy i 1 jak bylam sama a Piotrek w Poznaniu u kolegow..bo pozwolilam mu jechac

aaa..moje dziecko tez jezt rozwydrzone...wczoraj zasnal juz przed 20 ..obudzil siepo godzinie i chcial fiku miku ..poskakac sobie jak prezynka na nozkach i tak skakal do 22..a jak mial isc spac to awantura na maxa..no ale mama wygrala
 
czesc mamuski

mamy beznadziejn a pogode leje a my musimy isc do lekarza :( i potem na jakies zakupki dla mamy ;D bo niedlugo dzien matki ;) :)
oj nie podoba mi sie perspektywa latania z parasolka buuu
 
no wlasnie..ciekawa jestem jaki ja dostane prezent na dzien matki od mojego synuska..:)..marzy mi sie ze bedzie grzeczniusi i niebedzie marudzil bo tego dnia idziemy na szczepienie..:)

a ja z moja siostra zamowilysmy mamie pyyyycha torcik w ksztalcie sreca..:)..a napisem dla mamusi..:)..juz widze moja mame jak placze i oprocz tego jeszcze wyslalismy zyczenia do gazety..:)..
 
Witajcie :)
Ojej nie było mnie wczoraj wieczorem a tu tyle nadrabiania  ::) wybaczcie ale przelecę tylko pobierznie  :p
Kacperek leży właśnie na łóżku i się bawi i nie wiem kieyd mu się znudzi, pewnie zaraz bedzie krzyczał nim zdąże wypić kawkę :)

Najważniejsze dzisiaj to życzonka :)

Wszystkiego co najlepsze dla 6 miesiecznej Ingusi  i 5 miesięcznej Majeczki, dużo zdrówka, uśmiechu, radości i miłości a także jak najmniej bolesnych ząbków!!! Buziaczki  :-* :-* :-*.....a to od Kacperka t6fdedexsdfdghguuyjlhgv  :laugh:
 
tak, tak, życzonka najwazniejsze Ingusiu i Majusiu rośnijcie zdrowo i wesoło, sto tysięcy buziaków od cioci Any i Stasia :)

mamaCyprysiawspółczuję ogromnie takich nocek, my na poczatku mielismy pare razy taki koszmar, nie pomagał bobotic, noszenie, robiłam ciepłe okłady na brzuszek (w czaise ciąży wcinałam dużo pomarańczy - czy to może mieć zwiazek Agnesa?), we wtorek z kolei płakal mężowi poltorej godziny, obstawiam ząbki, no bo co innego? dzisiaj kupie mu zel jakby sie powtorzylo, tym bardziej ze polubił masowanie dziasel palcem albo wkladanie zimnego gryzaka. A probowalas tych czopkow przeciwbolowych homeopatycznych Viburcol, ktore dziewczyny polecaly?
 
Magdus może pomieszkaj trochę u taty dopóki Hania nie wyzdrowieje, obydwu Wam to dobrze zrobi a Hani życzymy dużo zdrówka i przesyłamy buziaczki  :-* :-* :-* żeby szybko wyzdrowiała!!!

Agnes nie martw się jesteś i będziej najważniejszą osobą dla swojej córeczki  :), powinnaś się cieszyć ze zostaje po opieką babci a nie opiekunki. Moja znajoma zostawiła swojego synka z opiekunka jak on skończył 5 miesięcy a i tak Kuba kocha ją najbardziej na świecie tzn. swoją mamę :) Zobaczysz będzie dobrze :) i tzrymaj się!!!

Asiu Gratulujemy!!! To zawsze taka radość jak nasze dziecko robi postępy  :D Fajnie, że Majeczka już siedzi :) ale czy ona sama juz się podnosi do siadania i sama sobie siada czy siedzi jak Ty ją posadzisz???

Ewela mam nadzieję, ze już udało Ci się wejść do albumiku!!! Twój login to właśnie ewela1 i musiałaś zaznaczyć przy pierwszym logowaniu, zebyś od razu była zalogowana po oworzeniu forum :) gdybys nie była zalogowana to byłabyś jako gość.

Kamila biedny Cypryś :( dorosły człowiek jak jest przeziebiony to źle się czuje a co dopiero dziecko, więc co się dziwić ale jak jesteś zaniepokojona to idźcie lepiej jeszcze raz do lekarza, ale mam nadzieję, ze dzisiaj już jest o wiele lepiej :) Trzymajcie się!!! Cyprysiu zdrowiej mamusi szybko  :-* :-* :-* żeby mamusia mogła odpocząć

Aussie witaj kochana :) jak fajnie, że się odezwałaś w końcu :) szkoda, ze nic nie piszesz tylko podczytujesz ale rozumiem że nie masz siły, nasze dzieciaczki są teraz bardzo absorbujące  :p przykro mi z powodu  męża i oby wszystko się udało!!! Trzymamy kciuki. Bądźcie zdrowi i zagladaj do nas częściej! :)

Wanda ja też mam bylego w Poznaniu i swego czasu często tam bywałam  :p

Agnesa ja jak byłam w ciąży to jadłam wszystkie cytrusy i piłam herbate z cytryna a Kacperek nie miał kolek :) dopiero po urodzeniu wyrzuciłam to z diety.

No to trochę nadrobiłam....

a właśnie gdzie się podziała Zdanka ???


 
reklama
Ingusi i Majeczce wszystkiego naj dużo uśmiechów i mnóstwo miłości oraz bezbolesnego ząbeczkownia
baloniki7gz.png
 
Do góry