reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wandzia kochliwa kobitka z Ciebie.  ::)

Kamila współczuję bardzo - sama nie wiem komu bardziej - czy Tobie czy Cyprysiowi.  :-[ Tak sobie myślę, że to może rzeczywiście ząbki. Zajrzyj mu w pyszczek i zobacz jak wyglądają dziąsełka i przede wszystkim jak będzie płakał wsadź mu w buźkę schłodzony gryzaczek, jak zacznie robić maślane oczka i pojękiwać z rozkoszy to znaczy, że to to.  ;) :laugh:

A drabinka reakcji po kolejnych dziciaczkach rewelacja!  :D :D :D

Aussie welcome back!

Trzymam kciuki, żeby operacja się udała. Musi być dobrze. Koniecznie napisz jak już będzie po.

Agnes no taka już kolej rzeczy...  :-[ Zobaczysz, szybko się przyzwyczaisz do nowej sytuacji.  :)
 
reklama
Agus  tego co ja slyszalam to nie mozna jesc sytrusow podczas karmienia bo uczulaja dziecko a czy sa po nich kolki-nie slyszalam!!!ale ich nie jadlam!!!
 
Agnesa ja nie moglam w sumie nic jesc buuuuuu o cytrusach wogole nie bylo mowy.Teraz juz wszystko jem  ;D
 
agnesa pilam czasami herbate z cytryna i kilka mandarynek tez pewnie zjadlam ale nie mysle zeby przez to byly te kolki.ja o takim czyms nigdy nie slyszalam.

ewela Cypryś dostawal najpierw debridat i nie mial kolek ale jak przerwalam podawanie to znow sie zaczynaly,dopiero jak podawalam debridat i bobotik to ustaly calkowicie i nie ma do dzis :)
 
Aha, i zapomnialam jeszcze - najlepsze zyczonka dla Ady - niech Twoj swiat bedzie zawsze tak kolorowy jak dotychczas! :)

I szczerze podziwiam wszystkie mamy, ktore musza sobie same radzic bez chlopow. Tez pewnie dawalabym sobie rade, ale byloby mi o wiele ciezej. Kocham swoje dziecko nad wszystko i wszystkich, ale potrzebuje wiedziec, ze w ciagu doby bede miala chociaz "5 minut" dla siebie, podczas ktorych bede mogla zrobic to na co mam ochote i nikt mi nie bedzie przeszkodzal.

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
Natalko jak plakal to posmarowalam mu dziaselka mascia na wychodzace zabki i rzeczywiscie reakcja byla jak wyzej opisana ale moze to dlatego ze ta masc mu smakuje bo strasznie ja lubi.a dziaselka sa lekko biale.tzn.niektore miejsca.to pewnie jeszcze daleko nie ???
 
Cyprysiowa my tez wlasnie mielismy debridat ale podalam mu tylko jedno opakowanie i dzieki Bogu mam juz swiety spokoj z ty okropnym placzem!teraz przygotowac sie musze na zabki....hmm!moze nie bedzie az tak strasznie-zobaczymy!ale w kazdym badz razie trzymaj sie mamuska!!moze pospi i mu przejdzie!napewno tez byl zmeczony a nie mogl zasnac wiec plakal!mam nadzieje i zycze tego z calego serca Tobie i Jemu zeby jutro otworzyl swe oczka z usmiechnieta papulka!!!
 
ewela tez mam taka nadzieje.A w ogole to byłam przed chwila w albumiku i jeszcze nie widzialam w nim twoich fotek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak to mozliwe ??? ;)

Wanda super to ostatnie zdjecie jak Paulinka bawi sie poducha z nogami u gory :) ale uchwycilas ...no no no
 
reklama
wanda no Cypryś wlasnie tez zawsze spokojniutki dopiero od jakiegos czasu tak sie rozwydzyl.
wiolus ja tez najbardziej sie smialam z tego i z pieluch przy 3  :D
 
Do góry