reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Steffi tak patrzę na tego Twojego Kubusia i napatrzeć się nie mogę! No prześliczny jest straszliwie!!! :laugh: A te dołeczki... ::) Oj, będzie zawracał laskom w głowie, oj będzie... ;)
 
Hej hej!!!
No i kolejny dzień trzeba w domu przesiedzieć :( :( :( :(
Zdjęcia cudne mamy, a apropos mamy - Joeey - wow,tyle powiem
pusto tu,więc myśle że pora na śniadanko ;D ;D ;D

Miłego dzionka
 
siemanko..:)

ja przed niadankiem ale jak przeczytalam nasza komarzyce to odrazu w brzusku mi zaburczalo..:)

witam nowa mamuske..:)..jak fajnie ze dolaczylas do nas..:)zobaczysz za 2 dni juz nie bedziesz mogla bez nas zyc..>:D>.:D :D

a moj maly przystojniaczej dzisiaj w nocy mial ochote na zabawe a mamusia ledwo byla przytomna ale on byl i to bardzo ..jak mama nie dala rady to on smial sie do sciany i wyzywal na mamuske ze zasypia..:D..:D

lece ogladac nasze dzieciaczki..:)
 
Didi rozwaliłaś mnie na łopatki ;D ;D ;D ;D ;D ;D

No właśnie - jaka ja durna, jak mogłam zapomnieć powitać nową mamusie - witaj ;D ;D ;D zgadzam sie z Didi - jeszcze troche i wpadniesz w nałóg jak niektóre z tu obecnych ;) ;)
Didi - to co jesz na śniadanko??? tosty z kawiorem ,paste z krewetek?? ;D ;D ;D ja zjadłam - kromke chleba z białym serem - rarytas,nie???hahahahaha
 
wysłało sie ::) ::) ::) a chciałam jeszcze dopisać - że Twój mężczyzna dba o Ciebie wspaniale

Widziałam tu wczoraj winkowy wątek - ja zamiast winkiem delektowałam sie Sheridankiem, mniamm!!!musiałam sie pochwalić, a co!!!przecież nie będę gorsza,nie???? ;D ;D ;D ;D
 
czesc
my dziś wyspani mały w nocy był grzeczniutki i pospał raz 6h a potem 3h ;D

Natalia jak jest z tym sluzem bo wczoraj zauważyłam że małego kupka jest z takim sluzem jak katar :p wcześniej dawałam mu Lakcidofil ale przestałam. Od czego to jest?

jestem po 4odcinkach Zagubionych ale wyłączyłam bo za szybko je zobacze ;D ;D ;D
trzeba iśc na zakupy z Piotrusiem na spacer

witam nową mamę ;D


 
meldujemy się po super przespanej nocce mała spała sama włóżeczku i o 2 ja sama się obudziłam z cycami pełnymi mleka myślałam że mi eksplodują i na siłe przystawiłam ją do cyca choć nie łatwo było ją obudzić co jest bardzo dziwne bo z reguły to ona śpi jak zając pod miedzą ;) no ale najadła się i odłorzyłam ją do łóżeczka i nie protestowała i spała tam do 6 a potem po amciu już z nami bo nie chciało mi się jej odłożyć ;)
za godzinke biegne do fryzjera rano odciągnełam mleczko więc mam nadzieje że będzie ok pierwszy raz zostawiam ją dłużej niż na pół godziny z tatą ciekawa jestem jak to będzie ::) ::) ::) nie zdawałam sobie sprawy że już od rana o tym będe myśleale co tam mi też po ośmiu tygodniach się coś należy :laugh: :laugh: :laugh:

witamy nową mamusie ;D
 
Haj nowa mausiu śliczne imię dla córeczki  ;D ;D ;D ;D
jejku co Wy dajecie jeść swoim dzieciom że one tak w nocy ładnie śpią ???
Ja dzisiaj nie wychodzę z małym bo zimno i śnieg sypie pogoda jest feeee

Słuchajcie a Wasze dzieci też tak patrzą się w jeden punkt i śmieją i gadają do niego ??? Bo mój Oskar tak robi i cały czas guuuu i guuuuu i śmieje się matko co on tam widzi aż się boję hehe
 
reklama
Zdanka - no super,że wyjdziesz z domku, choć chwilka dobra ;D ;D ;D no i do tego fryzjer - kuurcze!!!pamiętaj
Zrelaksowana mama = szczęśliwa mama
Szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko ;D ;D ;D ale założe sie że będziesz szybciutko do domu gnała ;D ;D ;D

Gabi - Karol robi tak samo - doszlismy z mężem do wniosku,ze go jakis duszek nawiedza ;D ;D ;D Czy Oskarek nie ma dziś imienin???
I poczekaj jeszcze troszke z tym spaniem - ja też sie zastanawiałam co dziewczyny robia że dzieciaczki tak super spia - i co??? doczekałam sie - po kąpanku papu-a potem pobudka dopiero o 4 ;D ;D ;D mam nadzieje ze Karolowi sie nie odwidzi ;D ;D ;D
 
Do góry