reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Cześć dziewczynki! :)

Nie było mnie na forum przez 2 tygodnie :( i teraz napewno niezdołam tego narobić, ale od poniedziłku postaram sie być na bieżąco.
Przez ostatnie 2 tygodnie mieliśmy gości, jak jedni pojechali to znów przyjechali moi teściowie, bracia mojego męża i ciocia z Ustki i siedzą przez cały tydzień, w niedziele już wyjeżdżają. Przyznam szczerze, że już jestem tym wszystkim zmęczona. Miomo iż bardzo mi pomagają w domu to jednak chce pobyć już sama z mężem i Kacperkiem.

Ostatnio mamy pewien problem, otóż Kacperek codziennie, najczęściej rano strasznie sie pręży i stęka, nie może zrobić kupki a jak w końcu ją wystęka to jest ona bardzo rzadka. Czy Wy też miałyście taki problem ??? Bardzo mi jest go szkoda, bo strasznie sie przy tym męczy. NIe wiem dlaczego, bo ja odżywiam sie prawidłowo i staram sie nic takiego nie jeść co mogłoby mu zaszkodzić. Napiszcie co robiłyście w takim przypadku.
Z góry dziękuje.

Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze MAleństwa.

Buziaczki
 
reklama
Fajne to forum, bo znowu dowiedziałam się czegoś nowego. Dlaczego becikowe to aż 2000? Słyszałam, że podnieśli na 1000, ale dalej nic nie wiem. Jestem całkowicie do tyłu z informacjami. Napiszcie o tym coś więcej, bo jeszcze nie składałam wniosku.
 
Paula witaj po przerwie, jeśli tylko w kupkach nie ma sluzu albo krwi- to wszystko wporzątku, moje dziecie też robi bardzo "rozwiązłe" kupsztale!!! A to ze sie pręży - no do kupy czasem trzeba sie przyłożyć ;D ;D ;D żartuje, wiem ,ze każda matka i w tym chciałaby pomóc dzieciaczkowi coby nie cierpiało ::) ::)

Martula no pewnie ze fajne to forum!!!Powtórze - 1 tysiąc dla wszystkich (becikowe), drugi tysiąc dla tych uboższych, których dochód na osobe nie przekracza 504 zł (jest to dodatek do zasiłku rodzinnego) zaraz znajde linka z dokładniejszymi informacjami

Didi
- trzeba być twardym nie mietkim ;D ;D ;D ale miałaś pyszności ::) ::) ::) fajny ten Twój mąż
 
ale ja mam juz humorek, otworzylam niedawno butelke bialego wina i juz nie ma polowy  ::) ::) i mysle co by tu dzisiaj porobic bo jak co piatek dzidzia sprzedana do babci zeby mama odetchnela  :laugh: ale cos czuje, ze dzis polece...

didi to od srody znowu samotna i do wziecia ??? tylko z mala przyzwoitka w postaci przystojnego Albercika ???  ;) :laugh: ale Wy macie obiady..wow..musze sie ktoregos dnia wprosic  :laugh: no i mata rzeczyczywiscie w cenie promocyjnej buahahaha............

Paula no czasem dzieciatka sie tak mecza przy kupkach, no i nie martw sie, moja Ada tez czasem robi rzadsze i to jest normalne..  :) :)
a z tymi oczkami ropiejacymi, to ja w szpitalu mialam przepisany oksykort, pozniej pani pediatra jak byla u mnie to kazala inna mascia i powiedziala, ze jak ona nie pomoze to juz skierowanie do okulisty, a Wy dziewuszki piszecie o antybiotyku ??? nic nie rozumiem...bo ja nie chce do tego okulisty bo bartys chyba pisala, ze tam robia bolesny zabieg na niedrozne kanaliki.. buu...




 
Cześć mamuski :)
My w przygotowaniach do chrzcin.. zbliżaja się wielkimi krokami :) oby tylko niebyło za zimno :p
Jestem strasznie zmęczona, mała od 4 rano daje mi popalić...bo jej sie spać nie chce ::)
Wiolus dobrze że sie wyprowadzasz, najlepiej na swoim ;)
didi mój mężuś tez robi super obiadki :) fajnie mieć takich obrotnych mężów ;D ;D
Paula rozumiem cie co do gości, fajnie jak wpadna ale na krótko, ale na dłuższą metę to strasznie męczące ::)
 
joeey...wpadaj na obiadek..:D..moj robi takie bo w irlandii przeszedl kurs kucharza i pracowal tam czesto jako kucharz..hmm..ale czasami wtraca mi sie jak gotuje i to mnie wpienia..ale tak to ok..on zazwyczaj eksperymentuje w kuchni ale wszystko jest pycha..:)..

no i wlasnie..ja od srody znowy wolna i do wziecia..takze wiecie jak macie jakiegos fjnego kuzyna ..brata wolnego no to ja jestem wolna..hehehe..:)..zartuje oczywiscie...niemoglabym moj Piotrek jest jedyny w swoim rodzaju i nie ma takiego 2 jak on dla mnie..:D..mmm...dobrze ze on tego nie widzi co pisze bo zaraz nastroszylby sie jak paw..:D..
 
reklama
Do góry