reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Eee, chyba nie. ::) Ona ma 1 dzień w tygodniu, że cały czas śpi. To w sumie zrozumiałe jak przez pozostałe 6 nie śpi w ogóle, hi hi. :D
 
reklama
hej hej hej :)

Dzieki dziewuszki za wszystkie zyczonka w imieniu Wiktorka !!!!

Joeey - wcale sie nie smieje ;D ;D ;D ;D ;D Nie dosc ze urodzinki, to jeszcze dzis od samego rana sami posrednicy u nas w mieszkanku byli, bo dzis sie w Anonsach ukazalo ogloszenie i wyobrazcie sobie ze o 7:40 byl pierwszy telefon !!!!!! No myslalam ze zatluke !!!!  

No a teraz tez musze brykac, bo dopiero co ostatni wyszedl i musze obiadek robic !!!

Joeey - masz racje, nalog to nalog - musialam wejsc ;D ;D ;D

aaaa... bylam dzis u Gina - mam tabletki ;D ;D ;D dokladniej napisze pozniej :) papa
 
;D ;D ;D ;D ;D no pewnie tak ;D ;D ;D jest tak zmęczona ::) ::) ::) ::)
pochrzaniło mi sie Nathalie ze byłaś dziś do szczepienia i dlatego młoda tak śpi ::) ::) ::)
 
No Wandzia jakoś dziwnie tu bez Ciebie ::) ::) ::)
No to ładnie - ale widać chętnych na mieszkanko będziecie mieć sporo,żeby tylko tak wcześnie sie nie zgłaszali ;D
 
lezaczek juz mi wyslali..ale negatywa i tak wystawie..>:D..a za ta mate wolaja 200 zl..mam ich w d...odesle i niech sie odwala..chociaz moj Piotrek mowi ze mam poczekac za lezaczkiem i maty nie odsylac..hehe..

aaa..i te 200 zl to jeszcze po cenie promocyjnej bo na allegro jest za 225..ale tez mi promocja
 
Didi - no właśnie taka promocja koło nosa ci przejdzie!!

Nathalie - to dzięki, też będę dawać do końca, bo dobrze je Miśka znosi, w końcu coś pomaga!

Wioluś - gratuluję przeprowadzki - to baardzo dobra decyzja - swoje kąty są najlepsze!!
 
któraś szczepiła malca na pneumokoki? Bo z tego co pamietam to tak? Ja szczepić zaczęłam Hibem ale chciałabym dodatkowo na tę chorobę jak to wygląda cenowo? Wiem że są bardzo drogie ale jak bardzo

jak byłam u gina to dał mi recepte na tabletki ale stwierdziliśmy z mężem że nie będę ich brała teraz wyjezdza na 6tyg pobędzie 3msc i znowu jedzie na 3msc więc pomiędzy będziemy stosowac gumki. Mam nadzieje ze nic sie nie przytrafi bo chociaż chciałabym szybko drugiego malucha to jednak nie tak szybko.
Wiec trzymajcie kciuki zebym wam nie napisała że jestem w.......(tfu tfu przynajmniej nie w tym roku)


Wiolus ja tez jestem w plecy 500zł (wniosek składalismy w grudniu) no ale dobre i 1500zł ;D

cos jeszcze miałam napisać :p

 
a już wiem
Ziemzia ja dawałam małemu antybiotyk w kropelkach do oczka i miałam go dawac max 7dni po 2krople nie pamietam nazwy coś na B... no i masaże oczka to tez mu bardzo pomogło

 
reklama
dziewczynki..z wielkim bolem serca opieram sie takiej niepowtarzalnej promocji..>:D..naprawde bardzo ciezko mi ale musze byc dzielna i nie ulegac takim pokusa.>:D :D.

a co do pokus wlasnie wcinam czekolade juz koncze tabliczke..a pare minut temu jadlam obiadek co prawda pozny ..bo mama Piotra tam wraca z pracy..ale obiadus bardzo pyszny..:)..moj chlop zrobil ziemniaczki zapiekane ..losoc ..suroweczka..i jeszcze ryz z krewetkami ..krabowymi paleczkmi i czym tam jeszcze..ale ja ryzu juz nie ruszalam..
 
Do góry