reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Joshi!!! Cos bylo widac na usg??:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Ona kocha trzymać nas w napięciu:)
A gdzie tam !!!!
Uparte po matce chyba [emoji23]
Ze niby chyba takie wstydliwe czy co !
Moja kinder niespodzianka wykluje sie 14 grudnia [emoji23] I wtedy sie przekonam czy moje przeczucie na syna sie potwierdzi.
Mamy 2900 I jeszcze tydzien czekanie.
Ohhhh zniose to jakos dzielnie [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis bylam na wizycie i miałam ktg. Wszytko niby oki ale na jutro mam skierowanie na oddzial na monitoring, a w skierowaniu napisane ocena wydolnosci lozyska. Skurcze sie zapisywaly na ktg ale jeszcze nie rodze rozwarcia brak. Mamy rowne dwa i pol tygodnia do terminu :)
 
Hej dziewczyny. Ja wczoraj miałam wizytę. Tydzień 38+4 a rozwarcie i szyjka jak były w 30 tc tak trzymają dalej (1,5 i skrócona w 2/3). Teraz jak na złość nic nie będzie puszczać i jeszcze przenoszę :]
Waga małej 3700! ale gin mówi że może być 3300 bo nisko główka i nie mógł dokładnie zmierzyć. Wydaje mi się to bardziej prawdopodobne tymbardziej że tydzień temu we wtorek miała 2500. To chyba niemożliwe żeby aż tyle w tydzień przybrała.. Termin na 16.12 - no zobaczymy :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heej wszystkim
Ja leze juz na oddziale na obserwacji. Jest calkiem spoko...to moj pierwszy raz w szpitalu. Pierwsze co jak mnie przyjeli to KTG jakies skurcze sie pisaly no i mam od wczoraj ich dosc sporo a bole w plecach i brzuchu sie nasilaja ale poki co porodu nie widac ;) jak wyniki krwi jutro beda w porzadku to wychodzimy do domu:) aaaa no i mialam usg i.....maly Franio jest taki maly....ma juz 3550:O a zostaly dwa tygodnie..lekarz cos zaczal o cc mowic. Wiadomo ze jest granica błędu no ale juz sie boje i jak mierzyl glowke to mowi ze jest duza. :/ bedzie bolalo... chyba ze zdecyduje sie urodzic na dniach to moze tragedii nie bedzie ;)
Pozdrawiamy z lozeczka szpitalnego :):*
 
Heej wszystkim
Ja leze juz na oddziale na obserwacji. Jest calkiem spoko...to moj pierwszy raz w szpitalu. Pierwsze co jak mnie przyjeli to KTG jakies skurcze sie pisaly no i mam od wczoraj ich dosc sporo a bole w plecach i brzuchu sie nasilaja ale poki co porodu nie widac ;) jak wyniki krwi jutro beda w porzadku to wychodzimy do domu:) aaaa no i mialam usg i.....maly Franio jest taki maly....ma juz 3550:O a zostaly dwa tygodnie..lekarz cos zaczal o cc mowic. Wiadomo ze jest granica błędu no ale juz sie boje i jak mierzyl glowke to mowi ze jest duza. :/ bedzie bolalo... chyba ze zdecyduje sie urodzic na dniach to moze tragedii nie bedzie ;)
Pozdrawiamy z lozeczka szpitalnego :):*
Nie przejmuj sie, moj synuś na usg tuz przed porodem tez mial dużą główkę i lekarz sie obawial troszke ale fajnie poszlo :)

Joshi, ale uparciuch z tego Twojego maluszka :) zagladam tu i czekam na wiadomości a tu taka wiadomość ze nadal nie wiadomo [emoji3] ja stawiam na córe ;)

My wczoraj byliśmy u lekarza z małym bo mu pepuszek zaczął ropiec :/ dostalismy maść, i tak sie zaczelo goic ze dzis pepus odpadl ;) dalej troszke ropki jest, ale myjemy, wietrzymy, smarujemy i jest lepiej :) no taki delikatny ten mój Szymuś

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry