reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Kochane moje, u mnie cisza właściwie :) Byłam tylko odebrać wyniki krwi - wszystkie dobre :D i założono mi kartę ciąży. Za miesiąc mam prenatalne prywatnie i jestem dziwnie spokojna ;)
 
Bonusowa bardzo bym chciała żeby było tak jak mówisz, tego bede się trzymać. Tyle że u reszty z Was serduszka biją normalnie. A u mnie nie dosyć że tętno jest niskie to się jeszcze bardzo wacha. Ale trzymam się tego, że we wtorek ledwo biło, wczoraj już wyraźniej, wiec ono dopiero się rozkręca. I jak ruszy to z kopyta porzadnie... w coś muszę wierzyć.

Creativo ale u mnie z miesiączki to już jest 7t5d
Będzie wszystko dobrze! Pocieszę cię że wczoraj też byłam na usg (6t4d) i lekarz zmierzył tętno malucha i wyszło że serduszko bije 119 uderzeń ale powiedział że na tym etapie ciąży to normalne, że zaczniemy martwić za 2-3 tygodnie jak dalej takie będzie ale ja wierzę i jestem dobrej myśli że będzie wszystko ok i serduszko się rozkręci, innej opcji nie widzę :-D głową do góry, będzie wszystko ok!
 
Zaliczylam znowu ip bo obudzilam sie z całą wkładką zakrwawiona ale na szczecie nie zostawili mnie w szpitalu. Na razie krwawienie ustalo a jak sie powtorzy to mam wrocic. Dzidzia leżała sobie na pleckach. Serduszko ładnie pika. Ma 2.17 cm ladnie urosla sobie od pon bo wtedy miala 1.5 cm. Niestey krwiak sie nie zmniejszyl i ma dalej 3.00 cm.
 
reklama
Do góry