reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

My mamy w wypisie ze ortopeda w 1 miesiącu i okulista w 3. Mam też napisane ze stopy koslawe ułożeniowo... mam nadzieje, ze to nic poważnego :/
Pediatre mamy 2.01. Więc się wypytam:)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tam po wizytach?

My ważymy 3820g czyli 400g w dwa tygodnie dobiło. Szczepienie jakoś na początku lutego wypada. Skiero do ortopedy dostaliśmy i muszę na luty też zapisać.

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Jak tam po wizytach?

My ważymy 3820g czyli 400g w dwa tygodnie dobiło. Szczepienie jakoś na początku lutego wypada. Skiero do ortopedy dostaliśmy i muszę na luty też zapisać.

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
U nas jednak polozna dzis była ostatni raz . zadzwoniła rano czy moze przyjechac a ze bylam w domu to mam z glowy. Mała waży ponad 5500 czyli w 3 tyg od 14.12 przybrala prawie 1200:D u pediatry bylo 4360 a dzis na wadze w ubranku 5750 czyli pi razy drzwi 5500 po odjeciu. Waga super jestem z niej dumna ale fakt faktem zjesc potrafi. Polozna mówiła ze to furczenie to jest od mleczka ktore ulewa i które jej idzie nosem a faktycznie tak jest :) zobaczymy jak na wizycie bedzie 17 u pediatry i jak zniesie szczepienia


km5s8u69dm9dsszh.png
 
Ostatnia edycja:
My po wizycie pediatry. Wszystko super :) Pani powiedziala, ze golym okiem widac, ze mala przybrala od masy urodzeniowej! Kupkami zielonymi kazala sie nie martwic, mowila ze faktycznie moze to byc przez witaminy, ktore przyjmuje (ze wzgledu na zelazo), ale skoro sie nie wygina to kupki sie unormuja. Jestem zadowolona [emoji7]
I potwierdzila, ze jak na swoja mase urodzeniowa, Gabi faktycznie jest dluga, ma tez wielkie stopy i duze dlonie [emoji23][emoji23]
 
Witam :) Szymuś waży 4950 g :) Pani neonatolog z wagi zadowolona. Co do główki, powiedziała że nie mamy sie narazie martwić, ze wszystkiego może wyrosnąć, 6 lutego mamy wizyte z usg o 14:50. W tym tygodniu musimy zrobić badania (bilirubina, morfologia, alat, aspat, crp i mocz). Jak zrobimy badania to mam dzwonic do doktorki i powie nam co dalej.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś byliśmy na badaniach, nie było tak zle. Weszlismy bez kolejki dzieki takiemu milemu Panu, a pielegniarki co pobieraly krew tez mile i super szybko poszło, mimo ze az dwie probowki musialy pobrać, Szymonek byl gak zaspany ze ledwo poczul, cos tam na poczatku postekal a potem zasnal spowrotem ;) O 12 mam dzwonic do doktorki o wyniki pytac. Oby wyszlo wszystko w porzadku :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry