reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

@Kajmi robie tak samo jak Ty, z wynikami Sanco pójdę na prenatalne ☺️

I już wstępnie oglądam podwójne wózki… 🤭
Mój na całe szczęście już wyrósł z wózka . Choć ostatnio dla własnej wygody poszłam na zakupy do osiedlowego sklepu z wózkiem 🙈🙈 Ciekawe jak zareaguje na to, że ktoś inny będzie jeździł w jego wózku, a nie on.
 
reklama
O losie co za cudne ocyska! 😍😍😍 Pytam o imię bo na fasolę mówimy roboczo Stachu ale kto wie co tam się kryje i lubię posłuchać o imionach i charakterach my mamy Helene i stanowczo pokrywa się z tym co słyszałam o Helenach 😂 sama nauczyła się siadać w wieku 7 miesięcy z leżenia na brzuchu bo jej się podobalo a matka nie chciała sadzać 😂 wulkan dziecko :D
 
@Kajmi robie tak samo jak Ty, z wynikami Sanco pójdę na prenatalne ☺️

I już wstępnie oglądam podwójne wózki… 🤭
Co do wózków rok po roku to namierzyłyscie juz cos ciekawego?
Tez wstępnie coś tam w necie oglądałam 🙊
I te gadole w podwójnych wózkach wydają mi się takie małe .... a bobo i zimowa wyprawka to może być wyzwanie 😁
 
A ma ktoś córkę Zosię? Bardzo podoba mi się to imię i też słyszałam że Zośki to Zośki 😁🤣
Ja mam prawie 11 miesięczną Zosię. Na porodówce pytali czy jesteśmy pewni, że tak chcemy dać na imię dziecku bo Zośki ponoć wszystkie charakterne. 🤣
Nasza Zosia jest spokojna, większość rzeczy w domu mogę z nią zrobić i uwielbia spacery. Jedynie co to pare razy budzi się w nocy ale myślę, że to przez zęby.
 
reklama
Do góry