reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Co do wózków rok po roku to namierzyłyscie juz cos ciekawego?
Tez wstępnie coś tam w necie oglądałam 🙊
I te gadole w podwójnych wózkach wydają mi się takie małe .... a bobo i zimowa wyprawka to może być wyzwanie 😁

Myśle jeszcze o przedziale cenowym, z tańszych x lander fakt, gondola mega mała…. mam zapisany adbor duo lux. Ale mi zależy aby gondola i spacerówka były obok siebie a nie za sobą.
 
reklama
Myśle jeszcze o przedziale cenowym, z tańszych x lander fakt, gondola mega mała…. mam zapisany adbor duo lux. Ale mi zależy aby gondola i spacerówka były obok siebie a nie za sobą.
Tez właśnie chciałabym obok siebie. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś używanego wózka w dobrym stanie.
 
Ja mam prawie 11 miesięczną Zosię. Na porodówce pytali czy jesteśmy pewni, że tak chcemy dać na imię dziecku bo Zośki ponoć wszystkie charakterne. 🤣
Nasza Zosia jest spokojna, większość rzeczy w domu mogę z nią zrobić i uwielbia spacery. Jedynie co to pare razy budzi się w nocy ale myślę, że to przez zęby.
Nam mówili, że Antki są bardzo energiczne i się sprawdziło 😅 Jest go wszędzie pełno, pomysłów tysiąc na minutę. Nie może się nudzić bo zaraz coś wymyśla. Jak bym miała mieć rok po roku z moim żywiołowym dzieckiem to chyba bym osiwiała, ale dużo rzeczy już mu można wytłumaczyć bardzo jest mądry, dużo rozumie więc to jest najlepszy moment u nas na drugie 😊
 
Alicja/Antonina dla dziewczynki, a dla chłopca Jakub 😊 Ogólnie Kubuś jest już zaklepane od kilku lat, jak mi się kiedyś okres spóźniał tak ochrzciliśmy i jest już przyklepane 😂
 
O losie co za cudne ocyska! 😍😍😍 Pytam o imię bo na fasolę mówimy roboczo Stachu ale kto wie co tam się kryje i lubię posłuchać o imionach i charakterach my mamy Helene i stanowczo pokrywa się z tym co słyszałam o Helenach 😂 sama nauczyła się siadać w wieku 7 miesięcy z leżenia na brzuchu bo jej się podobalo a matka nie chciała sadzać 😂 wulkan dziecko :D
no Kaja to do roku aniołek a po roku to taka agentka 😅🤣❤️
 
reklama
Ja mam prawie 11 miesięczną Zosię. Na porodówce pytali czy jesteśmy pewni, że tak chcemy dać na imię dziecku bo Zośki ponoć wszystkie charakterne. 🤣
Nasza Zosia jest spokojna, większość rzeczy w domu mogę z nią zrobić i uwielbia spacery. Jedynie co to pare razy budzi się w nocy ale myślę, że to przez zęby.
U nas nie Zosia, ale dziecko aniołek do 3 roku życia. Aktualnie agentka jakich mało, bardzo bystra. Testy powalające i trafne. Jesteśmy górale kliszczaccy, u nas się godo a nie mówi. Ona łączy tutejsza gwarę z wyrafinowanymi słowami z książek. Czasem dziadki mają problem żeby ją zrozumieć 🤣
 
Do góry