reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Mam dokładnie to samo z siłownią, kiedyś 3x w tygodniu, a teraz tak ciężko się zebrać….😝 sił brak… w ciągu dnia najwięcej energii mam jak jestem w pracy kolo 9-14, jak pójdę na l4 to będę chodziła w tych godzinach 😅

Taż liczę, że za dużo nie przytyję ✊
Też sobie tak mówiłam ale coś czuję że jak pójdzie się na wolne to już w ogóle się skapcanieje.
Ale staram się słuchać organizmu..
Ale cierpię na permanentne zmęczenie, do szału to mnie doprowadza :p
 
reklama
No więc przypadki są różne. Jeśli bobo zdrowe to super 🙂 ale co się pewnie biedna nameczyla z refluksem to jej. Ja raz w ciazy mialam zgage myslalam, że oszaleje 😅
Najgorzej, bo urodziła i zadowolona ze w końcu będzie mogła zjesc normalnie... ale niestety, zostało jej to :(
 
Ja w pierwszej ciąży najpierw schudłam 9 kilo bo wymiotowałam nawet po wodzie a do porodu zdobyłam 11 kilo. Więc po porodzie byłam na minusie ale wszystko wróciło 🤪 Teraz wystarczyły 3 tygodnie mdłości i 2 kilo mniej.
 
Ja w pierwszej ciąży najpierw schudłam 9 kilo bo wymiotowałam nawet po wodzie a do porodu zdobyłam 11 kilo. Więc po porodzie byłam na minusie ale wszystko wróciło 🤪 Teraz wystarczyły 3 tygodnie mdłości i 2
Zawsze jak męczą mdlosci można się tym pocieszać :p
Mnie jakby nic nie dolega.. poza wzdeciami i problemem z 💩💩 :p
 
Super! Może spotkamy się na porodówce :D
Haha kto wie :D chociaż ja jadę raczej prosto na CC, chyba że, tfu tfu coś się wcześniej wydarzy i trafię na patologię jak w pierwszej ciąży :p
No więc przypadki są różne. Jeśli bobo zdrowe to super 🙂 ale co się pewnie biedna nameczyla z refluksem to jej. Ja raz w ciazy mialam zgage myslalam, że oszaleje 😅
Noo mam koleżankę co dzieci jeszcze nie ma, po prostu nagle zaczęła mieć problem ze zgagą. Mówi że boi się nieraz jeść żeby znowu nie bolało... Ścisła dieta, waga poleciała ale mówi że takim kosztem że już wolałaby te dodatkowe kilogramy.
 
Haha kto wie :D chociaż ja jadę raczej prosto na CC, chyba że, tfu tfu coś się wcześniej wydarzy i trafię na patologię jak w pierwszej ciąży :p
Oby wszystko poszło po myśli 🤞 a który szpital wybrałaś?
Mówi że boi się nieraz jeść żeby znowu nie bolało... Ścisła dieta, waga poleciała ale mówi że takim kosztem że już wolałaby te dodatkowe kilogramy.
Tak samo... trzeba szukać pozytywów, że lepsze nawyku żywieniowe odbija się na zdrowiu. Ale kurde podziwiam... bo mi tak ciężko oprzeć sie pokusie 😞
 
Oby wszystko poszło po myśli 🤞 a który szpital wybrałaś?

Tak samo... trzeba szukać pozytywów, że lepsze nawyku żywieniowe odbija się na zdrowiu. Ale kurde podziwiam... bo mi tak ciężko oprzeć sie pokusie 😞
Ujastek, głównie z uwagi na apartamenty :D i dobrze robią CC.
Co do opierania się, ja nie jem od kilku dni w ogóle cukru bo sobie uświadomiłam że przy IO jest większe ryzyko cukrzycy ciążowej. Także wizja cukrzycy mnie w końcu na dobre zmotywowała 😂
 
Ujastek, głównie z uwagi na apartamenty :D i dobrze robią CC.
Co do opierania się, ja nie jem od kilku dni w ogóle cukru bo sobie uświadomiłam że przy IO jest większe ryzyko cukrzycy ciążowej. Także wizja cukrzycy mnie w końcu na dobre zmotywowała 😂
Tez muszę to sobie wziąć do serca przy IO🙃
 
Cześć przyszłe mamusie 👶
Podczytuje was i podczytuje j chyba czas nieśmiało do was dołączyć.
Termin z miesiączki pokazuje na 21 grudnia wizyta u lekarza 25 kwietnia 🙂
Mam nadzieję,że wszystko będzie Dobrze.
Na pokładzie córeczka z 2022 roku. Będzie ciekawie ❤️
I mnie tak samo według ostatniej miesiączki 21.12.23 :) ale tez do koca nie wiem jak się u mnie liczy jestem po iVF (5dniowy zarodek) wiec tez jestem w stałym kontakcie z lekarzem, kazał mi dopiero 05.05 przyjść :)
 
reklama
ŻARTUJESZ ?! Ja pierdziele kobieto 😍😍😍😍😍😍😍 strasznie Ci gratuluje!!!!! Normalnie aż się wzruszyłam 🥹🥹🥹🥹 będziesz cudowna grudniowa mama 😍😍😍

Dziękuję, raczej przeniosę na styczeń :) ale kto wie, kto wie :)

@Jovi i @Elph czy już mogę się zacząć tu wypowiadać? Co prawda, mam termin graniczny więc już założyłam też styczniówki 😉

20230419_072103.jpg


Bo obiecałam @pluto_nova że razem będziemy w ciąży 🤰
 
Do góry