reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

a dobra pisałaś ze będziesz powtarzać🙆‍♀️ przyrost ci powinien pokazać czy Ok rośnie ale z reguły nie każdy ma zaraz jakaś wysoka betę dziewczyny tutaj tez nie raz jak pisały to były niskie bo to wszystko zależy od późnego zagnieżdżenia się itp
Średnia mam wiedzę w tym temacie ale tak kojarzę
tak, to tylko ja mam jakieś bycze przyrosty 😂 Nadrabia po wcześniejszych poronieniach 🤣
 
reklama
A ja mam pytanie do mam w kolejnej ciąży. Czy u was też zaczyna się brzuch wyraźnie zaokrąglać ? 7 tydzień.
U mnie nic nie widać a też jestem w 7 tygodniu. Poprzednia ciąża była prawie 10 lat temu to nie wiem czy to się liczy. Ja chwilowo chudnę, mam mdłości 24 na dobę i jedzenie nie jest moim przyjacielem. Ale się nie martwię bo mam zapas 😅
 
Miał się nie udzielać puki moja ciąża się nierozwinie ale nikomu o ciąży niemowimy puki co także pytam was ile wynosil wasz progesteron i w którym dniu robiłyście ten pierwszy w dzień miesiączki czy ile dni po ? To w sumie moja 7 ciąża nigdy nierobilam bety hcg ale po poronieniu w 7 tyg chciałam sprawdzić czy ciąża się prawidłowo rozwija aby by się za szybko nie cieszyć. Testy wychodziły 2 dni przed @ bladziutkie w dzień kiedy powinnam dostać @ zrobilam dwa jeden o większej czułości i 2 wyraźne kreski drugi o mniejszej i druga bledsza wiele w niedzielę po 48 h zrobiłam jeszcze raz test ten sam co w piątek ten o mniejszej czułości tej samej firmy kreska miała ten sam kolor co ta z piątku i nam przeczucie że coś nie tak wczoraj robilam bete wynosila 65 coś tam jutro powtórzę msrtwi mnie ze beta taka niska dlatego powiedzieć ni jakie były wasze bety ?
W 10 dpo beta 21 progesteron 29
W 13 dpo beta 105 progesteron 34
 
To wzdęcia, gazy i przesuwające się organy. Brzuszek ciążowy widoczny będzie koło 10-12 tygodnia ciąży (zaokrąglone tuż na spojeniem łonowym).
to w sumie 4 ciąża ale pierwszy raz mam tak że dokladnie nad spojeniem łonowym zaczyna się zaokrąglać. Może faktycznie to tylko przesuwające sie organy
 
reklama
Dziewczyny ja mieszkam w UK....ostatnio w ciąży bylam 12 lat temu... ale pamietam mega ból piersi...teraz nie bolą...poczytałam na Google i trochę się martwię. Położna nawetfo mnie nie oddzwoniła jeszcze bo ma czas na wizytę ze mną do 12 tyg ciąży. Wtedy właśnie jest pierwsze z dwóch planowanych w UK usg.... nie mogę tyle czekać bo się stresuje. Umowilam się prywatnie na usg w czwartek i nie mogę się doczekać. Wg apki jestem w 6 tyg 5 dni ciąży. Wkurza mnie to olewanie w tutejszej służbie zdrowia,tym bardziej że mam już 37 lat i boję się mega....
Miala któraś taka sytuację że piersi nie bolały?
 
Do góry