reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Doskonale Cię rozumiem i jestem podobnego zdania - z wyjątkiem może kwestii udzielania się, bo jednak wymiana doświadczeń tutaj jest dla mnie jednak czymś przydatnym... Nie mówimy przecież koniecznie o wyprawkach czy porodach, ale też i o początkach ciąży.
Ja też się na nic na razie nie nastawiam, bo mam za sobą złe doświadczenia...
Jestem też na innym forum, tylko dla kobiet po wspomaganym rozrodzie, i tam generalnie nie ma wątków "mamuś" dla dziewczyn z kreską na teście czy po jednej becie... na początku jest np.po prostu grupa "Pozytyw w marcu" . A potem po ok.3 miesiącach sobie zmieniają nazwę na "mamusie". Taki to już ostrożny optymizm 😉
to ja też się podłączę @Oli55 rozumiem doskonale, bo sama jestem po 4 poronieniach - na wczesnym etapie, ale jednak, więc też mam wrażenie, że siedzę na mamusiowych wątkach jak na bombie.
Mam nadzieję, że tym razem to będzie niewypał i w końcu się zadomowię
 
reklama
Wg miesiączki 6w6d. Tylko to będzie różnica tylko pięciu dni od tamtego usg, na którym był tylko pęcherzyk i nic więcej. A lekarz mi teraz powiedział, ze może być nawet tak, ze cisza młodsza od ponad tydzień. No i się denerwuje, ze nic znowu nie będzie widać a jego słowa po głowie „chodzą mi” jakby się płyta zacięła.
Kochana 5 dni to dużo w tej sytuacji ja byłam na wizycie i był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy a 5 dni później już widziałam i słyszałam serduszko ❤️
 
Kurcze czy któraś z Was boli brzuch? Ja jeszcze czekam prawie dwa tyg do wizyty dzis 5+5 ale codziennie mnie brzuch boli. Mam 2 letnia córkę i dziś tak mnie na placu zabaw rozbolał brzuch że pędem do domu . Wzięłam magnes do tego próbuje ją odstawić od piersi ale musiałam jej teraz dać żeby móc odpocząć a ona zasnela. Boję się karmić bo to chyba powoduje skurcze. Bolą mnie też plecy. Nie wiem jakoś nie jestem pewna czy wszystko jest dobrze 😞
 
Jestem też na innym forum, tylko dla kobiet po wspomaganym rozrodzie, i tam generalnie nie ma wątków "mamuś" dla dziewczyn z kreską na teście czy po jednej becie... na początku jest np.po prostu grupa "Pozytyw w marcu" . A potem po ok.3 miesiącach sobie zmieniają nazwę na "mamusie". Taki to już ostrożny optymizm 😉
No przydałby się taki optymizm ostrożny. Też jestem po wczesnym poronieniu. Tyle że za 1wszym razem już skakałam z radości, planowałam, nawet przeżywałam jak dużo przytyje kiedy zrzucę jaki wozek.. a się okazało za wcześnie i nauczyło pokory.
Mimo ze oczywiście snują się plany i myśli.. Szukam już biustonosza do spania w ciąży :D piżamki. Odkryłam że jest expres do mleka :O
 
Kurcze czy któraś z Was boli brzuch? Ja jeszcze czekam prawie dwa tyg do wizyty dzis 5+5 ale codziennie mnie brzuch boli. Mam 2 letnia córkę i dziś tak mnie na placu zabaw rozbolał brzuch że pędem do domu . Wzięłam magnes do tego próbuje ją odstawić od piersi ale musiałam jej teraz dać żeby móc odpocząć a ona zasnela. Boję się karmić bo to chyba powoduje skurcze. Bolą mnie też plecy. Nie wiem jakoś nie jestem pewna czy wszystko jest dobrze 😞

Powoduje skurcze mniejsze niż podczas orgazmu więc jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma zakazu współżycia to jeżeli się chce można karmić piersią
 
Kurcze czy któraś z Was boli brzuch? Ja jeszcze czekam prawie dwa tyg do wizyty dzis 5+5 ale codziennie mnie brzuch boli. Mam 2 letnia córkę i dziś tak mnie na placu zabaw rozbolał brzuch że pędem do domu . Wzięłam magnes do tego próbuje ją odstawić od piersi ale musiałam jej teraz dać żeby móc odpocząć a ona zasnela. Boję się karmić bo to chyba powoduje skurcze. Bolą mnie też plecy. Nie wiem jakoś nie jestem pewna czy wszystko jest dobrze 😞
Ja mam ciagle uczucie jak na okres, raz mocniej raz słabiej. I nie boli cały czas z jednej strony, chociaż przyuważyłam ze więcej razy odczuwam to po lewej chyba :)
 
Ja po wizycie już pęcherzyk żółtkowy widać kolejna wizyta 27.04 żeby zobaczyć zarodek ♥️
 

Załączniki

  • 4032e4c6-61cb-4471-a3e8-2f9aff57528a.jpeg
    4032e4c6-61cb-4471-a3e8-2f9aff57528a.jpeg
    28,4 KB · Wyświetleń: 86
reklama

Podobne tematy

Do góry