reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Jeżeli ja jeszcze mogę ;) z technicznymi radami to polecam, aby forum prywatne założyła administratorka całego baby boom (aniaslu) bo jak coś się popsuje, założycielka zniknie itp. to zawsze Ania może zadziałać, a kiedy forum jest utwożone przez użytkowniczkę to niestety nie.

Kolejna sprawa co do kalendarza - oczywiście opcja z 1 stroną jest spoko, ale ja nie ukrywam, że dla mnie jest zdecydowanie średnia bo nie chce mi codziennie zaczynać od tej pierwszej strony (teraz jest ich 61, ale pomyślcie, że na prywatnej grupie będą ich tysiące), a potem klikać na ostatnią by trzymać kciuki za wizytę (a potem szukać gdzie skończyłam bo może nie miałam czasu być na bieżąco). Uważam, że najfajniejsza opcja jest na kto po in vitro - czyli po prostu ktoś codziennie prowadzi kalendarz jak to wygląda możecie zobaczyć np. tu https://www.babyboom.pl/forum/temat/kto-po-in-vitro.26936/page-47804#post-23758205
Też jest to dobra opcja kalendarza ☺️
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie 7+1, wszystko jest na ten moment dobrze, serduszko biję 😍🥰
Teraz zlecenie na badania (ale we wt mam wizyte na nfz wiec licze ze cos zleci), suplementuje ovarin, pregne dha, kwas foliowy, duphaston i do 12 tyg symformin wieczorem.
Z ekscytacji nie zapytałam o przypadający termin porodu :p ale na wydruku przypada na 4.12
 

Załączniki

  • 20230414_112353.jpg
    20230414_112353.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 103
Dziewczyny ja już po wizycie 7+1, wszystko jest na ten moment dobrze, serduszko biję 😍🥰
Teraz zlecenie na badania (ale we wt mam wizyte na nfz wiec licze ze cos zleci), suplementuje ovarin, pregne dha, kwas foliowy, duphaston i do 12 tyg symformin wieczorem.
Z ekscytacji nie zapytałam o przypadający termin porodu :p ale na wydruku przypada na 4.12
Super wieści! Rośnijcie zdrowo 🥰
ja też dzisiaj idę na wizytę, ale jestem 6+1, zobaczymy czy już się pojawiło ❤️
 
Dziewczyny ja już po wizycie 7+1, wszystko jest na ten moment dobrze, serduszko biję 😍🥰
Teraz zlecenie na badania (ale we wt mam wizyte na nfz wiec licze ze cos zleci), suplementuje ovarin, pregne dha, kwas foliowy, duphaston i do 12 tyg symformin wieczorem.
Z ekscytacji nie zapytałam o przypadający termin porodu :p ale na wydruku przypada na 4.12
ślicznie gratuluję 😘 rosnijcie zdrowo ☺️
 
Dziewczyny ja już po wizycie 7+1, wszystko jest na ten moment dobrze, serduszko biję 😍🥰
Teraz zlecenie na badania (ale we wt mam wizyte na nfz wiec licze ze cos zleci), suplementuje ovarin, pregne dha, kwas foliowy, duphaston i do 12 tyg symformin wieczorem.
Z ekscytacji nie zapytałam o przypadający termin porodu :p ale na wydruku przypada na 4.12
gratulacje! ♥️
 
reklama

Podobne tematy

Do góry