reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
U mnie partner jeszcze nie wie. Aktualnie jestem w domu rodzinnym na 1.5 tygodnia.
Jak się czujecie? Bo ja mam mdłości. Nie wiem czy nie za szybko? W pierwszej ciąży jakoś w 6 tygodniu się pojawiły
 
U mnie partner jeszcze nie wie. Aktualnie jestem w domu rodzinnym na 1.5 tygodnia.
Jak się czujecie? Bo ja mam mdłości. Nie wiem czy nie za szybko? W pierwszej ciąży jakoś w 6 tygodniu się pojawiły
Ja poza bólem piersi i większą sennością (czyli zamiast chodzić spać o 2 w nocy idę 22-23) to nie mam żadnych objawów 😎
 
U mnie partner jeszcze nie wie. Aktualnie jestem w domu rodzinnym na 1.5 tygodnia.
Jak się czujecie? Bo ja mam mdłości. Nie wiem czy nie za szybko? W pierwszej ciąży jakoś w 6 tygodniu się pojawiły
U mnie też nie wiedział, bo miałam powiedzieć po wizycie u gina. Ale wczoraj samo wyszło jak zrobił drinka na wieczorny film :D
Ja ostatnio mam bóle podbrzusza raz większe raz mniejsze.
 
Hej,
Witam się z Wami nieśmiało z grupy kwietniowych staraczek 🥹
Dwa dni temu ujrzałam dwie kreski w 10dpo. Na betę śmigam dopiero we wtorek, póki co testy wychodzą pozytywne. Jest radość ale po stracie w ubiegłym roku, towarzyszy nam również masa stresu🥹
 
reklama
Hej 😊 Chętnie do was dołączę. Termin wg aplikacji na 10 grudnia. To moja druga ciąża.

U nas było lekkie zaskoczenie bo udało się w pierwszym cyklu zajść czego kapletnie się nie spodziewalismy... zwłaszcza, że starania nie były zbyt intensywne 😅
 
Do góry