reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

lepiej pójść i sprawdzić. Jednak pół roku po CC to nie przelewki a trzeba mieć teraz pod kontrolą i dziecko i bliznę.
Zagnieździło się ładnie i nie w bliźnie ale lekarz mnie skierował na oddział żeby sprawdzić przyrosty bety hormony, dostałam luteinę i będą obserwować czy się rozwija czy może plamienia to początek poronienia 🙄 także najgorsze w tym wszystkim jest trzy dni bez mojego bąbla 😥
 
reklama
W którym tygodniu ciąży wybieracie się na pierwszą wizytę do lekarza? Ja mam wizytę zaplanowana za 1.5 tyg, będzie to prawie 7 tydzień a Wy?
Ja 8.03 brałam zastrzyk na pęknięcie jajeczka. Więc licząc od tej daty to 5+1 bo mam 1wsza wizytę 14.04 (o ile dobrze to licze :😜 )
 
Zagnieździło się ładnie i nie w bliźnie ale lekarz mnie skierował na oddział żeby sprawdzić przyrosty bety hormony, dostałam luteinę i będą obserwować czy się rozwija czy może plamienia to początek poronienia 🙄 także najgorsze w tym wszystkim jest trzy dni bez mojego bąbla 😥
Sluchaj,może lepiej, że jesteś na oddziale. Zbadają cię dokładnie i zobaczą skąd to plamienie. Trzy dni wytrzymasz - bąbel jest z tatą i jest bezpieczny.
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do Was. Po lekkich zawirowaniach z wynikami z bety i ich przyrostami.
Dzisiejsza beta 130, 4.04. beta 75. Wzrost 73%.
Wg aplikacji dzisiaj 4 + 3.
No właśnie czytałam coś na staraczkach. A jak te wczorajsze czy przedwczorajsze bo już nie doczytałam? Przyrost ok?
 
No właśnie czytałam coś na staraczkach. A jak te wczorajsze czy przedwczorajsze bo już nie doczytałam? Przyrost ok?
To wygląda to tak:
1.04. Beta 39,5
3.04 beta 52,5 (przyrost 35%)
Zmiana laboratorium:
4.04 beta 75
6.04 beta 130 (przyrost 73%)
Między 1.04 a 6.04 kalkulator też wylicza przyrost w normie. Wiecie, może w sobotę 1.04 trafiłam na jakieś podwyższenie hormonu i o 8:00 był niższy niż jak pobierałam o 10:00. Może 3.04 zabrakło trochę czasu żeby podrosła.
Niemniej teraz przyrost jest ok. Ja nie krwawie, nie plamię. Czuję się OK. Więcej energii mam w pierwszej części dnia, w drugiej trochę mniej.
Dzisiaj zadzwoniłam do lekarza, ale terminy mają dopiero na maj. Czekam aż p.doktor oddzwoni z informacją gdzie i kiedy mnie dopisać ;)
 
reklama
Na pierwszym USG był widoczny pęcherzyk?
Tak, spory pęcherzyk o ładnym kształcie.
To wygląda to tak:
1.04. Beta 39,5
3.04 beta 52,5 (przyrost 35%)
Zmiana laboratorium:
4.04 beta 75
6.04 beta 130 (przyrost 73%)
Między 1.04 a 6.04 kalkulator też wylicza przyrost w normie. Wiecie, może w sobotę 1.04 trafiłam na jakieś podwyższenie hormonu i o 8:00 był niższy niż jak pobierałam o 10:00. Może 3.04 zabrakło trochę czasu żeby podrosła.
Niemniej teraz przyrost jest ok. Ja nie krwawie, nie plamię. Czuję się OK. Więcej energii mam w pierwszej części dnia, w drugiej trochę mniej.
Dzisiaj zadzwoniłam do lekarza, ale terminy mają dopiero na maj. Czekam aż p.doktor oddzwoni z informacją gdzie i kiedy mnie dopisać ;)
No i super info. Może rzeczywiście te dwie godziny mogły zrobić różnice. U mnie w pierwszej ciąży też przyrost "tylko" 83 % gdzie koleżanki miały po 150- 200 i byłam przerażona. Ale trzymam kciuki by było dobrze 😍😍
 
Do góry