reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

No! Jedna wizyta prywatnie na 14.04 a druga NFZ 18.04.
Niestety jeszcze muszę poczekać z niecierpliwością. Ale może już coś będzie widac

Nie wiem jak nowoczesne USG mają w tych miejscach, ani jakimi ultrasonografistami są Ci lekarze - ale by zobaczyć pęcherzyk ciążowy beta powinna być min. 1000 - Twoja już jest ponad 5 tys. a za 10 dni powinna być bardzo wysoka
 
reklama
Nie wiem jak nowoczesne USG mają w tych miejscach, ani jakimi ultrasonografistami są Ci lekarze - ale by zobaczyć pęcherzyk ciążowy beta powinna być min. 1000 - Twoja już jest ponad 5 tys. a za 10 dni powinna być bardzo wysoka
Powyżej 10 000 powinno zacząć być widać czynności akcji serca płodu. Więc na to czekam. Bo pusty pęcherzyk już dopatrywalam ostatnio bez przyrostu. Więc chcemy przeczekać ten okres niepewności i już zobaczyć jednoznaczne wskazanie czy jest ok czy znów się nie udało.

Cały czas mam obawy bo nie mam żadnych objawów. Czuje jak gdyby nigdy nic
 
Boję się witać... Ale co będzie 😁
Cześć 🥰
Po prawie dwóch latach starań wczoraj po raz pierwszy zobaczyłam na teście 2 kreski (31dc). Od razu poleciałam na betę. Wynik: 195 😊.
Krwawienie implantacyjne miałam od 28 do 31 dnia cyklu.
Termin z kalkulatora na 9 grudnia.
 
Ostatnia edycja:
Boję się witać... Ale co będzie 😁
Cześć 🥰
Po prawie dwóch latach starań wczoraj po raz pierwszy zobaczyłam na teście 2 kreski (31dc). Od razu poleciałam na betę. Wynik: 195 😊.
Krwawienie implantacyjne miałam od 28 do 31 dnia cyklu.
Termin z kalkulatora na 9 grudnia.
Fajnie, że jesteś:) mam to samo, boje się cieszyć tym stanem, bo różnie bywa, ale trzeba być dobrej myśli :)
 
Mnie delikatnie bolą piersi i trochę ciągnie podbrzusze, dramatu nie ma ;) Jutro pierwsze usg więc z dolegliwości głównie strach czy wszystko będzie ok.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry