reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama

Załączniki

  • 9B9084D5-FE54-41A8-AC61-A9FD52054A8A.jpeg
    9B9084D5-FE54-41A8-AC61-A9FD52054A8A.jpeg
    887,4 KB · Wyświetleń: 129
Ja chodzę z LuxMed..
też mam rozwalone cykle, ale wiem kiedy miałam owulację i z moich obserwacji był to 3-4 kwietnia. Teraz jak byłam 13 kwietnia to jeszcze nic nie było widać ale wtedy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Testy zrobiłam 15 kwietnia i wyszły pozytywnie. Dlatego czekam do 8 maja na wizytę 😞 Więc jakby liczyć od dnia przypuszczanej przeze mnie owulacji to jakoś przełom 4 a 5 tygodnia u mnie jest.
 
reklama
kochana jesteśmy w podobnym terminie. Ja @ miałam 3.03, dzisiaj też byłam na USG pęcherzyk i ciałko widoczne, lekarka powiedziała że wszystko na swoim miejscu i że pewnie owu była później. Wizytę mam na koniec miesiąca
To u Ciebie widać przynajmniej ciałko. U mnie powiedział, ze jeszcze nie widzi
 

Podobne tematy

Do góry