reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
nie zamartwiaj się na zaś, bądź dobrej myśli. ☺️
Robiłaś betę?
Tylko 5 (97) i 7 (255,5) kwietnia. Progesteron w obu około 33.

Niby zdaje sobie sprawę, ze ciąża może być młodsza bo dopiero 2 dni po spodziewanym terminie miesiączki wyszedł mi pozytywny test i to z blada (nie cieniem) kreska ale widoczna na pierwszy rzut oka. Ale znalazłam już tyle w internecie, ze przy pęcherzyku 1 cm powinien być już widoczny zarodek, ze ja się chyba poddaje z jakimkolwiek myśleniem pozytywnym
 
Tylko 5 (97) i 7 (255,5) kwietnia. Progesteron w obu około 33.

Niby zdaje sobie sprawę, ze ciąża może być młodsza bo dopiero 2 dni po spodziewanym terminie miesiączki wyszedł mi pozytywny test i to z blada (nie cieniem) kreska ale widoczna na pierwszy rzut oka. Ale znalazłam już tyle w internecie, ze przy pęcherzyku 1 cm powinien być już widoczny zarodek, ze ja się chyba poddaje z jakimkolwiek myśleniem pozytywnym
i dlatego nie czytaj i nie szukaj nic w necie! Każda ciąża jest inna. Jeśli Cię to martwi to idź na koniec tygodnia do gin. aby zrobił Ci ponownie usg
 
Tylko 5 (97) i 7 (255,5) kwietnia. Progesteron w obu około 33.

Niby zdaje sobie sprawę, ze ciąża może być młodsza bo dopiero 2 dni po spodziewanym terminie miesiączki wyszedł mi pozytywny test i to z blada (nie cieniem) kreska ale widoczna na pierwszy rzut oka. Ale znalazłam już tyle w internecie, ze przy pęcherzyku 1 cm powinien być już widoczny zarodek, ze ja się chyba poddaje z jakimkolwiek myśleniem pozytywnym
ja też się martwię . 13 kwietnia lekarz widział jedynie ciałko żółte w jajniku. Wtedy ja nawet nie wiedziałam o ciąży wolałam go nie pytać jakie są szanse i czy coś więcej widać żeby nie robić sobie nadziei . 15 kwietnia testy pozytywne . Okres miałam od 3 do 10 marca.
 
i dlatego nie czytaj i nie szukaj nic w necie! Każda ciąża jest inna. Jeśli Cię to martwi to idź na koniec tygodnia do gin. aby zrobił Ci ponownie usg
Lekarz u którego byłam kazal mi przyjść za tydzień w poniedziałek. Bo powiedzial, ze porównamy z tym co było lub nie było dzisiaj. A we wtorek mam wizytę u prywatnego, innego - zaplanowana od momentu pierwszego pozytywnego testu, dopiero wtedy miałam iść pierwszy raz. Bo terminy do niego takie są, to lekarz co jest ordynatorem w szpitalu wiec obłożenie ma spore w prywatnym gabinecie.
Dzięki Veronika za te słowa. Chociaż chyba Bałtyk już wyplakalam od momentu wejścia do domu.
 
reklama
ja też się martwię . 13 kwietnia lekarz widział jedynie ciałko żółte w jajniku. Wtedy ja nawet nie wiedziałam o ciąży wolałam go nie pytać jakie są szanse i czy coś więcej widać żeby nie robić sobie nadziei . 15 kwietnia testy pozytywne . Okres miałam od 3 do 10 marca.
Kiedy kolejna wizyta? Jeśli pisałaś gdzieś wyżej to przepraszam, umknęło mi w dzisiejszym „szale emocji” ..
 

Podobne tematy

Do góry