reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Dzien dobry!
Ja dziś kończę 10 tydzień, 1/4 za mną.

Chodzę do medicoveru zeby mieć badania w ramach pakietu i prywatnie do lekarza polecanego. I tu i tu rozmowy na temat testów nifty/panorama itd pojawiły się. Zastanawiam sie czy to zaczyna być jakimś standardem?
W tym roku kończę 35 lat i wiem ze to ten czas i w ogóle ale jeszcze nawet nic niepokojacego na usg nie było bo za wcześnie a już mowa o tych badaniach.
Dużo z Was je zamierza robić?
 
Dzien dobry!
Ja dziś kończę 10 tydzień, 1/4 za mną.

Chodzę do medicoveru zeby mieć badania w ramach pakietu i prywatnie do lekarza polecanego. I tu i tu rozmowy na temat testów nifty/panorama itd pojawiły się. Zastanawiam sie czy to zaczyna być jakimś standardem?
W tym roku kończę 35 lat i wiem ze to ten czas i w ogóle ale jeszcze nawet nic niepokojacego na usg nie było bo za wcześnie a już mowa o tych badaniach.
Dużo z Was je zamierza robić?
Ja mam skończone 35 lat i mówią jedynie o pappa
 
Dzien dobry!
Ja dziś kończę 10 tydzień, 1/4 za mną.

Chodzę do medicoveru zeby mieć badania w ramach pakietu i prywatnie do lekarza polecanego. I tu i tu rozmowy na temat testów nifty/panorama itd pojawiły się. Zastanawiam sie czy to zaczyna być jakimś standardem?
W tym roku kończę 35 lat i wiem ze to ten czas i w ogóle ale jeszcze nawet nic niepokojacego na usg nie było bo za wcześnie a już mowa o tych badaniach.
Dużo z Was je zamierza robić?
Ja mam 34 i mi lekarz nic nie mówił o tym. Dopiero przede mną prenatalne (USG I trymestru)
 
Dziewczyny czy zauważyliście zmianę zachowania u swoich zwierząt? Ja mam kotkę i ona sporadycznie przychodziła ugniatać mi brzuch jak leżałam. Od trzech dni po prostu czuję z jej strony oblężenie 🤣 i nie ugniata już brzucha a uda siedzi na udach i gniecie. Wczoraj trzy razy ją sciagałam bo mnie już pachwiny bolały od jej masażu , a ta wracała jak bumerang. Myślicie, że zwierzęta coś czują czy raczej zbieg okoliczności 🤔?
 
reklama
Dzien dobry!
Ja dziś kończę 10 tydzień, 1/4 za mną.

Chodzę do medicoveru zeby mieć badania w ramach pakietu i prywatnie do lekarza polecanego. I tu i tu rozmowy na temat testów nifty/panorama itd pojawiły się. Zastanawiam sie czy to zaczyna być jakimś standardem?
W tym roku kończę 35 lat i wiem ze to ten czas i w ogóle ale jeszcze nawet nic niepokojacego na usg nie było bo za wcześnie a już mowa o tych badaniach.
Dużo z Was je zamierza robić?
W medicover strasznie reklamują jakiś jeden NIPT ale nie pamietam który, chyba Panoramę. Nawet reklamy wszędzie w placówce widziałam, na pewno jakiś zysk przez to mają.

Ale ogólnie zauważyłam wśród znajomych, że po prostu coraz więcej osób robi takie badania, przesłanki są różne.

Ja akurat będę robić zarówno pappę jak i Sanco tak jak w poprzedniej ciąży dla spokoju mojej głowy.
 
Do góry