reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
oo ja prowadze ciążę w poradni poz u położnych przy szpitalu na Borowcu ;) a prywatnie jestem zapisana do Andrzeja Szewczuka
Szewczuk prowadził 3 ciąże moich kuzynów (w sensie ich porody etc) :D Ja mam pakiet z lux medu i na razie byłam tylko u dr. Lisowskiego, który jest niby bardzo polecany, a ja nie byłam zadowolona... Będę szukać dalej :)
 
tak, ale teraz należy Ci się na NFZ jakbyś nie miała pakietu, bi spełniasz warunek
nie mam jeszcze skończonych 35 lat, dopiero skończę w listopadzie :)

Nie mniej, jeśli pappa wyjdzie źle to pewnie będę rozważać te testy genetyczne. Ale nie jako zastępstwo za pappe.
Bo bardziej o to mi chodziło, że już mowa i chęć wystawienia skierowania w medicoverze na te reklamowane genetyczne.
 
nie mam jeszcze skończonych 35 lat, dopiero skończę w listopadzie :)

Nie mniej, jeśli pappa wyjdzie źle to pewnie będę rozważać te testy genetyczne. Ale nie jako zastępstwo za pappe.
Bo bardziej o to mi chodziło, że już mowa i chęć wystawienia skierowania w medicoverze na te reklamowane genetyczne.
ale w tym roku kalendarzowym kończysz co ciąża (w tym linku co podawałam jest wyszczególnione). Myślę, że jeśli testy genetyczne są dość mocnym obciążeniem finansowym, to można na spokojnie zdecydować się na nie po wyniki pappy, jeśli coś tam wyjdzie nie tak 😉
 
nie mam jeszcze skończonych 35 lat, dopiero skończę w listopadzie :)

Nie mniej, jeśli pappa wyjdzie źle to pewnie będę rozważać te testy genetyczne. Ale nie jako zastępstwo za pappe.
Bo bardziej o to mi chodziło, że już mowa i chęć wystawienia skierowania w medicoverze na te reklamowane genetyczne.
I jak wystawi takie skierowanie to te badanie jest potem za darmo?
 
ja też mam pappę w pakiecie na medicover i ze skierowaniem lekarza medicover lub współpracującego je mam w pakiecie. Ale te sanco czy nifty to już z własnej kieszeni
No no, sama PAPPA w porównaniu z nifty czy sanco to niski koszt, są pewnie droższe badania które można robić w ramach tych pakietów na Medicover. Tutaj zrozumiałam, że lekarz wystawia skierowanie na "genetyczne" czyli już na te, które kosztują powyżej 1000 zł i jestem ciekawa. Bo jakby mi na takie coś dawali skierowanie i by były za darmo to robiłabym 😁😁😁
 
No no, sama PAPPA w porównaniu z nifty czy sanco to niski koszt, są pewnie droższe badania które można robić w ramach tych pakietów na Medicover. Tutaj zrozumiałam, że lekarz wystawia skierowanie na "genetyczne" czyli już na te, które kosztują powyżej 1000 zł i jestem ciekawa. Bo jakby mi na takie coś dawali skierowanie i by były za darmo to robiłabym 😁😁😁
no nie sądzę, bo nawet w aplikacji Medicover takich badań na liście nie znajdziesz (a w apce masz całą listę, klikasz na dane badani i Ci pokazuje, czy masz za darmo w pakiecie, czy odpłatnie, bo Twój pakiet nie obejmuje). Więc podejrzewam, że nawet jeśli masz najwyższy pakiet, to tych genetycznych nie ma w ogóle
 
reklama
Do góry