reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

U mnie z chińskiego dziewczynka, owulacja z lewego - dziewczynka, seks przed owulacją - dziewczynka, no i patrząc na to ledwo 3mm pęcherzyka z metody Ramzi też dziewczynka. No ale jeszcze do tego 11/12tc trzeba wytrzymać :)


Jakby ktoś się chciał pośmiać i pobawić. W kalendarzu patrzymy na lata skończone i na miesiąc owulacji.
Np. mam urodziny na koniec 2023 więc patrzę na 32 lata (rocznik 1990) + owulacja kwiecień

Zobacz załącznik 1520718

U mnie wychodzi chłopak 🙌
 
reklama
U mnie z chińskiego dziewczynka, owulacja z lewego - dziewczynka, seks przed owulacją - dziewczynka, no i patrząc na to ledwo 3mm pęcherzyka z metody Ramzi też dziewczynka. No ale jeszcze do tego 11/12tc trzeba wytrzymać :)

Dziewczynka ;p
Jakby ktoś się chciał pośmiać i pobawić. W kalendarzu patrzymy na lata skończone i na miesiąc owulacji.
Np. mam urodziny na koniec 2023 więc patrzę na 32 lata (rocznik 1990) + owulacja kwiecień

Zobacz załącznik 1520718
Dziewczynka♡
 
Zależy.. mam kryzys senny od 12- 17 (wstaje o 5tej) wtedy jestem w stanie zasnąć wszędzie... ale np wieczorami już mi się nie chce. Bez względu czy zobie drzemke czy nie.
Ale powoli dolegliwości zaczynają mijać, ból piersi minął, ból brzucha też (uczucie rozpierania tylko) więc sądzę że lepszy 2gi trymestr idzie wielkimi krokami :D
Też mam kryzys w takich porach. Rano wszystko super, zero mdlosci, wstaje wyspana, a po południu jakbym dostała obuchem w głowę. Kładę się do łóżka i nie mam siły wstać 😄
 
Hej ja już po wizycie i z tego całego stresu nie wzięłam telefonu.
Póki co wszystko w porządku :) Serduszko już jest, nie jakoś super póki co wpisał mi że troszkę mało bo przyjmuje się ze powinno być 120bmp ale mówił że to świeża sprawa i na tym etapie tak może być. W związku z historią zdrowotną przepisał duphaston raz dziennie. Kolejna wizyta 16 maja💞
 

Załączniki

  • f3e2364c-c2f5-458c-adb9-3b9465f93870.jpeg
    f3e2364c-c2f5-458c-adb9-3b9465f93870.jpeg
    48,1 KB · Wyświetleń: 79
a ja się dzisiaj załamałam :( miałam lekkie krwawienie rano. Kilka brązowych smug na papierze… ze to moja pierwsza ciąża to jestem zestresowana. Oczywiście od razu do lekarza. I… doktor mi mówi, ze tętno płodu bardzo słabe (w piątek i w poniedziałek wszystko było ok) i ze od piątku nic nie urósł :(
 
Hej ja już po wizycie i z tego całego stresu nie wzięłam telefonu.
Póki co wszystko w porządku :) Serduszko już jest, nie jakoś super póki co wpisał mi że troszkę mało bo przyjmuje się ze powinno być 120bmp ale mówił że to świeża sprawa i na tym etapie tak może być. W związku z historią zdrowotną przepisał duphaston raz dziennie. Kolejna wizyta 16 maja💞
Super! A widzę, że jest tam 113 moim zdaniem okej, serce się rozpędza. Nie jest to 80 :)
 
a ja się dzisiaj załamałam :( miałam lekkie krwawienie rano. Kilka brązowych smug na papierze… ze to moja pierwsza ciąża to jestem zestresowana. Oczywiście od razu do lekarza. I… doktor mi mówi, ze tętno płodu bardzo słabe (w piątek i w poniedziałek wszystko było ok) i ze od piątku nic nie urósł :(
Trzymaj się, będziesz szła
Konsultować to do innego lekarza?
 
reklama
a ja się dzisiaj załamałam :( miałam lekkie krwawienie rano. Kilka brązowych smug na papierze… ze to moja pierwsza ciąża to jestem zestresowana. Oczywiście od razu do lekarza. I… doktor mi mówi, ze tętno płodu bardzo słabe (w piątek i w poniedziałek wszystko było ok) i ze od piątku nic nie urósł :(
Może poprostu fasolka potrzebuje troszkę więcej czasu , ja wierzę że weźmie się w garść i będzie dobrze .trzymam kciuki ✊
 
Do góry