reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej dziewczyny jestem mamą 13 msc Kai ♥️
Staramy się o 2 maleństwo i mam 5 dni do @ i wczoraj i przedwczoraj zrobiłam 2 testy . Pierwszy ten facelle i lekko była widoczna a drugi pink super czuły i patrzę a tam lekka kreska czy to możliwe tyle przed @ zeby już kreska wyszła 🤭
 

Załączniki

  • 20230402_203455.jpg
    20230402_203455.jpg
    625,9 KB · Wyświetleń: 181
  • 20230402_203512.jpg
    20230402_203512.jpg
    675,5 KB · Wyświetleń: 175
reklama
Hej dziewczyny jestem mamą 13 msc Kai ♥️
Staramy się o 2 maleństwo i mam 5 dni do @ i wczoraj i przedwczoraj zrobiłam 2 testy . Pierwszy ten facelle i lekko była widoczna a drugi pink super czuły i patrzę a tam lekka kreska czy to możliwe tyle przed @ zeby już kreska wyszła 🤭

Możliwe, wszystko zależy ile dni jesteś po owulacji. Test ma prawo wyjść 8dpo.
Co do mocności kreski - różne marki, różnie się wybarwiają. U mnie na pinku strumieniowym kreska była nie jakoś bardzo mocna, a beta była ponad 100
 
Możliwe, wszystko zależy ile dni jesteś po owulacji. Test ma prawo wyjść 8dpo.
Co do mocności kreski - różne marki, różnie się wybarwiają. U mnie na pinku strumieniowym kreska była nie jakoś bardzo mocna, a beta była ponad 100
Jestem koło 10-12 dpo 😊
Owulacje mam koło 16-18 dc ostatnia @ 7.03 😊
 
Skoro jest krecha to coś jest na rzeczy ☺️ U mnie zawsze biel wizira była, pierwszy raz mi wyszła blada kreska jak faktycznie zaszłam 😉 Teraz tydzień 5+1 wg wyliczeń. Wizyta na 12 kwietnia, będzie to 6+3 mam nadzieję na owocne usg ☺️
 
Ja jadę dziś na bete pierwsza... w czwartek z rana na drugą. Trzymajcie kciuki. Bo coś mam przeczucia że będzie powtórka że stycznia :( i jajeczko będzie puste...
 
Nie ma się co nastawiać na najgorsze. Trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze.
No staram się.. co ma być to będzie.
Wg kalendarza niby termin mi przypada na 30 listopad. Ale wolę być z wami grudniakami bo jestem bardziej w podobnym czasie do was :p

A jest tu któraś z was co coś ćwiczy?
Ja na siłownię chodziłam od miesiąca bywały lepsze momenty większej mobilizacji i gorszej. Miesiąc temu znowu się zabrałam za siebie przed latem a tu klops :p nie chce przerywać żeby być w formie.. chyba żeby odpuścić ten początek? Sama nie wiem...
 
No staram się.. co ma być to będzie.
Wg kalendarza niby termin mi przypada na 30 listopad. Ale wolę być z wami grudniakami bo jestem bardziej w podobnym czasie do was :p

A jest tu któraś z was co coś ćwiczy?
Ja na siłownię chodziłam od miesiąca bywały lepsze momenty większej mobilizacji i gorszej. Miesiąc temu znowu się zabrałam za siebie przed latem a tu klops :p nie chce przerywać żeby być w formie.. chyba żeby odpuścić ten początek? Sama nie wiem...
Ja od września chodziłam regularnie na siłownie, miałam trening ułożony, schudłam 10 kg i teraz sobie odpuściłam 😉 I trymestr to i tak jest masakra więc sobie odpuszczę, poza tym w czerwcu bierzemy ślub, dużo na głowie. Później planuje spacerować i jakieś lekkie ćwiczenia dla ciężarnych wprowadzić żeby się nie zastać 😊
 
Ja od września chodziłam regularnie na siłownie, miałam trening ułożony, schudłam 10 kg i teraz sobie odpuściłam 😉 I trymestr to i tak jest masakra więc sobie odpuszczę, poza tym w czerwcu bierzemy ślub, dużo na głowie. Później planuje spacerować i jakieś lekkie ćwiczenia dla ciężarnych wprowadzić żeby się nie zastać 😊
Wooow mega sukces !
Ja to wagowo właśnie w ogóle nie chudnę -.- ale prawie w cale cardio, głównie ciężar. Puki co chodzę bo i tak nic nie wiadomo, a może nie będę się źle czuć. Wsłucham się puki co w ciało, a porozmawiam z lekarzem co i jak, jeśli w ogóle będzie o czym.
 
reklama
Nie ma większego znaczenia, czy to będzie lekarz ze szpitala, czy nie, bo poród i tak odbiera położna a może się okazać, że jak będziesz rodzić to tego lekarza nie będzie w pracy
Popieram z moim doświadczeniem z 5 dyniowa indukcja i 4 różnymi położnymi 😂 a i lekarzy 3 podczas porodu poznałam 🙈
Możliwe, wszystko zależy ile dni jesteś po owulacji. Test ma prawo wyjść 8dpo.
Co do mocności kreski - różne marki, różnie się wybarwiają. U mnie na pinku strumieniowym kreska była nie jakoś bardzo mocna, a beta była ponad 100
U mnie pinki też zawsze wychodzą cienizny nawet jak duża beta
Ja jadę dziś na bete pierwsza... w czwartek z rana na drugą. Trzymajcie kciuki. Bo coś mam przeczucia że będzie powtórka że stycznia :( i jajeczko będzie puste...
Trzymam ogromnie mocno, pamiętam jeszcze jak w styczniu zeszłego roku czułam to samo. Każdy ból brzucha to bałam się iść do toalety, że to na pewno początek końca a mój mały koniec właśnie śpi w pokoju obok ❤️ także trzymam kciuki żeby to okazało się tylko niepotrzebnym stresem po stracie 🙂
 
Do góry