reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej. Miło mi was przywitać dziś wysikanymi 2ma krechami..
Podchodzę mniej entuzjastycznie niż poprzednio ponieważ w grudniu też miałam kreski a 13 stycznia poroniłam.
Teraz nie chce niczego przegapić, na bete pójdę pewnie w poniedziałek, owu miałam 8-10.03 i jeszcze tydz temu we wt nic nie wyszło więc straciłam nadzieję a tu dziś szok !
W związku ze był test negatywny to przestałam brać duphaston, sądzicie ze powinnam go brać do czasu wizyty u lekarza? Jakie są wasze doświadczenia?
Termin wychodzi koniec listopada początek grudnia. Więc mocno również za was trzymam kciuki !
Żeby odstawić Duphaston musiałabyś sprawdzić obok bety także poziom progesteronu.
Jeśli prog jest na dobrym poziomie, to branie dupka jest bez sensu.
 
reklama
Hej. Miło mi was przywitać dziś wysikanymi 2ma krechami..
Podchodzę mniej entuzjastycznie niż poprzednio ponieważ w grudniu też miałam kreski a 13 stycznia poroniłam.
Teraz nie chce niczego przegapić, na bete pójdę pewnie w poniedziałek, owu miałam 8-10.03 i jeszcze tydz temu we wt nic nie wyszło więc straciłam nadzieję a tu dziś szok !
W związku ze był test negatywny to przestałam brać duphaston, sądzicie ze powinnam go brać do czasu wizyty u lekarza? Jakie są wasze doświadczenia?
Termin wychodzi koniec listopada początek grudnia. Więc mocno również za was trzymam kciuki !
Witaj, cieszymy się, że do nas dołączyłaś :) Trzymamy kciuki za Ciebie i fasolkę :)
 
A orientujecie się czy bete trzeba robić dokładnie co 48h czy np mogę jutro o 15 a za 2 dni o 18:30 ? Czy tem czas jest istotny?
 
Hej. Miło mi was przywitać dziś wysikanymi 2ma krechami..
Podchodzę mniej entuzjastycznie niż poprzednio ponieważ w grudniu też miałam kreski a 13 stycznia poroniłam.
Teraz nie chce niczego przegapić, na bete pójdę pewnie w poniedziałek, owu miałam 8-10.03 i jeszcze tydz temu we wt nic nie wyszło więc straciłam nadzieję a tu dziś szok !
W związku ze był test negatywny to przestałam brać duphaston, sądzicie ze powinnam go brać do czasu wizyty u lekarza? Jakie są wasze doświadczenia?
Termin wychodzi koniec listopada początek grudnia. Więc mocno również za was trzymam kciuki !
jeżeli poroniłaś to bierz duphaston do czasu wizyty
 
jeżeli poroniłaś to bierz duphaston do czasu wizyty
Chyba tak zrobię.. żeby nie powielić schematu bo coś może było przyczyną.
Z tego co ja wiem ale nie jestem specjalistą to drugie badanie powinno być po 48-72 godzinach od pierwszego.
A to lajt.. bo nie mam jak trzymać się sztywno godzin. Ale zawsze będzie coś wiadomo.

A wy już po becie?
 
Cześć Dziewczyny! Na razie się przywitam i mam nadzieje ze dołączę na stałe :)
Przygody z pierwszymi staraniami zaczęliśmy 3 lata temu, gdzie usłyszałam że nigdy nie zajdę w ciąże. Potem przerwa, sporo się u mnie pozmieniało i pojawiła się szansa. Tydzień temu pierwsze blade kreski, potem coraz ciemniejsze :)
Pierwszy przyrost bety piękny, drugi sporo mniejszy wiec ide skontrolować jeszcze raz, jak będę miała wynik to dam znać ;) pierwsza wizyta u gin w czwartek a aplikacja wyznacza termin na 7 grudnia. Z objawów mam lekkie ciągniecie brzucha jak kilka dni przed okresem i zaczął się ból piersi.
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze będę mogła zostać z Wami <3
 
reklama

Podobne tematy

Do góry