reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Dobra dziewczyny więc proszę odp na ten post z terminami wizyt to stworzę listę której potem będę pilnować na bieżąco 😎 można dodać orientacyjny termin porodu póki co - będziemy potem modyfikować 🙂

Ja mam termin na 26.11.2023

Jeszcze raz uprzejmnie proszę o dołączenie mnie :)


Dziś byłam u lekarza, u którego chce prowadzic ciążę.

Plamien nie mam. Wczoraj mnie podbrzusze bolalo, przesadzilam z aktywnością.

Dziś na usg okazało się, że krwiak jest obok dzidzi. Lekarz cos takiego powoedzial, że cechy odklejenia trofoblastu....
Oszczedny tryb życia ale bez leżenia. Co ma byc to bedzie.
Z pomiaru wyszło idealnie 9 tc i 1d.
 
reklama
Ja mam termin na 26.11.2023

Jeszcze raz uprzejmnie proszę o dołączenie mnie :)


Dziś byłam u lekarza, u którego chce prowadzic ciążę.

Plamien nie mam. Wczoraj mnie podbrzusze bolalo, przesadzilam z aktywnością.

Dziś na usg okazało się, że krwiak jest obok dzidzi. Lekarz cos takiego powoedzial, że cechy odklejenia trofoblastu....
Oszczedny tryb życia ale bez leżenia. Co ma byc to bedzie.
Z pomiaru wyszło idealnie 9 tc i 1d.
A kiedy następne USG?
 
reklama
Pytanie do dziewczyn z małymi dziećmi, a jest Was tu trochę :p też macie problem z ochroną brzucha? Wiem że jeszcze wszystko siedzi głęboko pod wzgórkiem łonowym, ale ja już zaczynam uczyć syna żeby uważał na brzuch. I kiepsko nam to idzie 😅
On uwielbia się do brzucha przytulać, albo kłaść się na mnie, coś go zainteresuje to leci po mnie, nie patrzy. Nieraz łokcie mi wbija czy to przy żebrach, czy to przy pachwinach, no masakra. Czuję że będzie niezłe wyzwanie żeby to ogarnąć.
Bardzo mnie pocieszyłaś... Bo ja już wyczytałam, że przy pęcherzyku 25mm, jeżeli nie ma zarodka to na pewno będzie puste jajo a tak to mam jeszcze nadzieję! Bardzo dziękuje <3 Umówiłam się jeszcze na 2.05 (bo do 8 maja to bym chyba oszalała) i z tej wizyty nie wyjdę bez odpowiedzi na pytania!
Noo i dobrze, uspokoisz się trochę. Mam nadzieję że mi lekarz nie walnął żadnej ściemy z tym pustym jajem. Też mnie lekko martwi brak zarodka.
Jednak u Ciebie myślę, że jeśli lekarz nic nie mówił to raczej nie widział nic niepokojącego.
Terminy porodów pewnie nie jednej zmienia się jeszcze na kolejnych wizytach czy badaniach prenatalnych - nie przejmujcie się tym bo będę to aktualizować na bieżąco jak tylko będziecie dawać znać po kolejnych wizytach 🙂 od czegoś musimy zacząć 😁
Podziwiam że Ci się chce to ogarniać! Ja zawsze uciekam od takich rzeczy 🙈
 
Do góry