reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej dziewczyny mam kilka pytań. Może pomożecie.
1. Dzisiaj robiłam betę i wyszła 669,4 poprzednia z 15.04 65. Według kalkulatora bety przyrost prawidłowy bo 66% ale czy na pewno? Trochę się martwię. Może nie potrzebnie.
2. W piątek mam pierwsza wizyte. Myślicie ze będzie widać zarodek i będzie serduszko? I mogę już wtedy zasypać pytaniami lekarza co robić co nie itp.? Jak było z wami?
3. Licząc od miesiączki dzisiaj 5+4 teraz mam jedynie mega bóle piersi. Ale chce się spytać czy mogą się pojawić jeszcze mdłości? Nie zapowiada się więc chce znać wasze zdanie - jak było z wami, kiedy pojawiły się mdłości?
Liczę na pomoc od Was dziewczyny. ❤️❤️
U mnie w pierwszej ciąży mdłości pojawiły się w 7-8 tc, w 9 zniknęły, w 10 wróciły 🤡 każda ciąża jest inna.
U mnie na 6+0 było serduszko.
 
reklama
Hej dziewczyny mam kilka pytań. Może pomożecie.
1. Dzisiaj robiłam betę i wyszła 669,4 poprzednia z 15.04 65. Według kalkulatora bety przyrost prawidłowy bo 66% ale czy na pewno? Trochę się martwię. Może nie potrzebnie.
2. W piątek mam pierwsza wizyte. Myślicie ze będzie widać zarodek i będzie serduszko? I mogę już wtedy zasypać pytaniami lekarza co robić co nie itp.? Jak było z wami?
3. Licząc od miesiączki dzisiaj 5+4 teraz mam jedynie mega bóle piersi. Ale chce się spytać czy mogą się pojawić jeszcze mdłości? Nie zapowiada się więc chce znać wasze zdanie - jak było z wami, kiedy pojawiły się mdłości?
Liczę na pomoc od Was dziewczyny. ❤️❤️

1. Ciężko powiedzieć bo betę powinno się porównywać co 48h, ale fakt że przyrost 66% jest w normie
2. Serduszka nie będzie na pewno bo o ile dobrze pamiętam to beta musi mieć powyżej 10 tys. - zarodka chyba też bym nie oczekiwała, powyżej bety 1000 można oczekiwać pęcherzyka o ile lekarz ma dobry sprzęt i umiejętności
3. Jestem w 4 ciąży, w żadnej nie miałam jakiś mega mdłości. Obecnie też nie mam. Nie bardzo mam jakieś objawy - ale np. tak też miałam w pierwszej ciąży - bezproblemowej, donoszonej :)
 
Dziewczyny macie nadal bóle kręgosłupa i brzucha jak na okres? U mnie minęły na weekend a dzisiaj po pracy znów wróciły 😔😔
 
Hej dziewczyny mam kilka pytań. Może pomożecie.
1. Dzisiaj robiłam betę i wyszła 669,4 poprzednia z 15.04 65. Według kalkulatora bety przyrost prawidłowy bo 66% ale czy na pewno? Trochę się martwię. Może nie potrzebnie.
2. W piątek mam pierwsza wizyte. Myślicie ze będzie widać zarodek i będzie serduszko? I mogę już wtedy zasypać pytaniami lekarza co robić co nie itp.? Jak było z wami?
3. Licząc od miesiączki dzisiaj 5+4 teraz mam jedynie mega bóle piersi. Ale chce się spytać czy mogą się pojawić jeszcze mdłości? Nie zapowiada się więc chce znać wasze zdanie - jak było z wami, kiedy pojawiły się mdłości?
Liczę na pomoc od Was dziewczyny. ❤️❤️

3. Mdłości pod koniec 8 tyg w hardcorowej wersji wymiotowej, ale to dość nietypowo, bo późno i intensywnie. Czasem kobiety czuja się dobrze cała ciąże.
 
reklama
Do góry