reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Jestem na 7t2d
Kiedy trochę zgłodnieję - czuję delikatnie mdłości. To oznacza że muszę natychmiast zjeść pomidora :) Z doświadczenia pierwszej ciąży wiem że to początek czegoś większego :)
w sumie w pierwszej ciąży tez miałam mdłości ale już nie pamiętam jak mocne były ale jest dzień kiedy muszę się zaprzyjaźnić się z kibelkiem a inny dzień jest ze mogę wszystko zjeść i nic mi nie jest 😅
1 ciąża rano szybko wstawałam i musiałam zjeść jogurt z moim kotem dawałam mu na papierek i tak się nauczył jest jogurt jak ktoś otwiera to on jest koło nas 😄
 
Od soboty zaczely się migreny i mdłości tylko rano przez kilka godzin, są na tyle silne z samego rana ze wybudzają ze snu 🤢
ojej migren ci współczuję miałam 1 w pierwszej ciąży i tak mnie bolała ze dopiero pomógł mi zimny prysznic i sen ale i tak bolała głowa okłady zimne z mrożonego groszku działałaj może Ci pomogą , tak to nie miałam ze mnie wybudzały nudnosci gorsza była zgaga przy końcu to spałam na siedząco 🙈🙈 oby w tej mnie nie dopadła 😅
 
reklama
Do góry