reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Podziwiam ludzi, którzy mogą sobie planować, kiedy urodzą 😃 ale są pary, które zachodzą w 1 cyklu
Ja osobiście jestem zachwycona że in vitro dało mi od razu efekt że uda mi się zostać mamą w tym roku 😎 po tylu staraniach miesiąc porodu nie miał już dla mnie kompletnie żadnego znaczenia 🤣
 
reklama
Ja osobiście jestem zachwycona że in vitro dało mi od razu efekt że uda mi się zostać mamą w tym roku 😎 po tylu staraniach miesiąc porodu nie miał już dla mnie kompletnie żadnego znaczenia 🤣
Ja tez jestem po ivf l, drugi transfer udany i w pompie mam datę. Ważne, ze się udało, teraz żeby donosić i urodzić zdrowe ❤️
 
Podziwiam ludzi, którzy mogą sobie planować, kiedy urodzą 😃 ale są pary, które zachodzą w 1 cyklu

Ja mam dwie ciąże z 1cs, potem cp z 3cs i obecnie 9cs jeszcze nie wiadomo czy szczęśliwy. Oczywiście teraz niech się rodzi w święta, sylwestra czy jak mu tam pasuje, ale nie zmienia to faktu, że grudzień przynajmniej w Warszawie pod tym kątem jest kiepski. A udany poród to też dla mnie coś ważnego
 
Ja osobiście jestem zachwycona że in vitro dało mi od razu efekt że uda mi się zostać mamą w tym roku 😎 po tylu staraniach miesiąc porodu nie miał już dla mnie kompletnie żadnego znaczenia 🤣
Tu się zgadzamy w 100% ;-) Zastanawiałam się tylko zawsze, jak trudne musi być np. znoszenie bardzo wielkich upałów pod koniec ciąży... - dla mam rodzących w czerwcu, lipcu, sierpniu...
Problem sam się rozwiązał :-( , bo owszem, mnie też in vitro dało od razu efekt, ale mamą czerwcową jednak nie zostanę... Zobaczymy jak będzie z grudniem :-)
 
reklama
Do góry