reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Hej dziewczyny, czy mogę nieśmiało dołączyć? 🌷 W poniedziałek wielkanocny pozytywny test ciążowy, we wtorek beta ponad 300 a w czwartek 800. Wczoraj robiłam kolejny raz betę i wynosiła ponad 9000. 😊 Martwi mnie tylko że progesteron z 31 spadł na 22,5 ale czytałam że jest skokowy więc staram się nie fiksować.
 
A ja z innej beczki. Dużo tu dziewczyn które mają już dzieci, jeśli byłyście też na wątkach mamusiowych to nie wydaje się Wam że nas tu wyjątkowo mało? To mój czwarty wątek a żaden nie był tak spokojny :d czyżby grudniowy termin faktycznie był często omijany przez staraczki?
Hej dziewczyny, czy mogę nieśmiało dołączyć? 🌷 W poniedziałek wielkanocny pozytywny test ciążowy, we wtorek beta ponad 300 a w czwartek 800. Wczoraj robiłam kolejny raz betę i wynosiła ponad 9000. 😊 Martwi mnie tylko że progesteron z 31 spadł na 22,5 ale czytałam że jest skokowy więc staram się nie fiksować.
Dopiero teraz? ;) Piękna beta, kiedy USG?
 
A ja z innej beczki. Dużo tu dziewczyn które mają już dzieci, jeśli byłyście też na wątkach mamusiowych to nie wydaje się Wam że nas tu wyjątkowo mało? To mój czwarty wątek a żaden nie był tak spokojny :d czyżby grudniowy termin faktycznie był często omijany przez staraczki?

Dopiero teraz? ;) Piękna beta, kiedy USG?
Hej @Elph 😊 wiesz jaka jest staraczkowa głowa, cały czas działa żeby wszystko było dobrze 🥺 byłam na wizycie już w tamtym tygodniu w piątek, było widać pęcherzyk ciążowy 😊 jutro robię jeszcze raz betę żeby zobaczyć przyrost, wysyłam wynik do gina i wtedy on ustali termin. Ale z tego co mówił prawdopodobnie będzie to następny tydzień. 😊
 
Hej,
Ja nieśmiało sobie czytam, ponieważ test miałam pozytywny w sobotę przed wielkanocą, beta 2310 we wtorek 11.03, dwa dni pozniej 4939. Ładny przyrost, natomiast u ginekologa równy 5 tydzien i nie było widać jeszcze zarodka (pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte jest w macicy :). Kolejną wizytę mam w następny czwartek i obiecałam sobie że do tego czasu jeszcze nie będę się udzielać, ale jest nas więcej, termin przewidziany na 14 grudnia, OM - 9 marca ;)
 
A ja z innej beczki. Dużo tu dziewczyn które mają już dzieci, jeśli byłyście też na wątkach mamusiowych to nie wydaje się Wam że nas tu wyjątkowo mało? To mój czwarty wątek a żaden nie był tak spokojny :d czyżby grudniowy termin faktycznie był często omijany przez staraczki?

Dopiero teraz? ;) Piękna beta, kiedy USG?

Myślę, że tak bo jest to jednak problematyczne - nie chodzi tylko o sam słaby termin urodzin w święta czy sylwestra ale np. ja bardzo boję się że nie będę mogła wybrać dedykowanej położnej i lekarza bo będą na urlopie
 
reklama
Myślę, że tak bo jest to jednak problematyczne - nie chodzi tylko o sam słaby termin urodzin w święta czy sylwestra ale np. ja bardzo boję się że nie będę mogła wybrać dedykowanej położnej i lekarza bo będą na urlopie

Podziwiam ludzi, którzy mogą sobie planować, kiedy urodzą 😃 ale są pary, które zachodzą w 1 cyklu
 
Do góry