reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Ja to juz chyba wole mieć objawy nawet uciążliwe ale żeby były ! Jak mam dni ze mi nic nie jest to panikuje 🥹😅
Haha no jak ma Cię to uspokoić to chętnie oddam moje :D
Powiem Ci, że zazdroszczę że masz tak rozsądnych lekarzy.
U mnie w każdej z 3 ciąży były rozbieżności: 1 - 10 dni, 2 - 14 dni, 3 - 21 dni więc jak widać mocno powyżej 7 dni, a mimo to nikt nigdy nie brał USG czy bety pod uwagę - w żadnym z 3 szpitali położniczych w Warszawie i wśród różnych lekarzy np. z lux med
Bardzo mnie ciekawi jak będzie teraz bo znowu mam min. 7 dni rozbieżności, a raczej wolę jednak rodzić na początku stycznia i nie zgodę się na wywoływanie. Ale 4 ciąża, 4 szpital :D
Oo słabo z ich strony :/ jak byłam na kwalifikacji do CC to ordynatorka sama mówiła że lepiej się sugerować terminem z początkowych USG, żeby dziecka za wcześnie z brzucha nie wyjmować. Mimo że u mnie było tylko 3-4 dni różnicy.
Ja się żegnam beta 33 czekam na okres i życzę powodzenia.
Bardzo mi przykro :( dwa razy to przechodziłam i mocno współczuję, trzymaj się!
 
Ten katar mnie wymeczy .
.co chwile staram sie pic
Nie wiem jak u Ciebie u mnie przynajmniej z tymi domowymi sposobami jest tak, że jakbym w sumie nic ni robiła. Nie działają kompletnie a nawet mam wrażenie że jest gorzej. Płakać mi chce. Nie zawalony, kaszel męczy jeszcze to zapalenie spojówek, w nocy bolał mnie żołądek co bym nie miała za mało wrażeń a dziś latam do toalety. A na pokładzie ząbkujacy bobas który z rąk nie schodzi. Siedze i wyje z moim dzieckiem
 
Powiem Ci, że zazdroszczę że masz tak rozsądnych lekarzy.
U mnie w każdej z 3 ciąży były rozbieżności: 1 - 10 dni, 2 - 14 dni, 3 - 21 dni więc jak widać mocno powyżej 7 dni, a mimo to nikt nigdy nie brał USG czy bety pod uwagę - w żadnym z 3 szpitali położniczych w Warszawie i wśród różnych lekarzy np. z lux med
Bardzo mnie ciekawi jak będzie teraz bo znowu mam min. 7 dni rozbieżności, a raczej wolę jednak rodzić na początku stycznia i nie zgodę się na wywoływanie. Ale 4 ciąża, 4 szpital :D
Może zapytaj na który tydz wskazuje wielkość zarodka.
U mnie betą np w ogóle się nikt nie sugerował
 
Może zapytaj na który tydz wskazuje wielkość zarodka.
U mnie betą np w ogóle się nikt nie sugerował

Ale co to zmieni? Przecież ja 2 z tych 2 ciąż miałam donoszonych. W każdej po kilkanaście USG a i tak wszędzie mam wpisany termin i tydzień z OM - tzn. poza drugą ciąża, nie wyobrażałam sobie mieć termin 11.08 skoro wiedziałam, że nie jest totalnie możliwy - kłamałam, że nie znam terminu OM - ale co się na mnie lekarze napatrzyli jak na wariatkę to moje

Teraz pewnie też tak zrobię - albo podam OM które mi pasuje pod owulację
 
reklama
Do góry