reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Nie sugeruj się tym. Gdzie robiłaś?

Ja wczoraj miałam pobranie ok. 9 w diagnostyce (lux med), mimo że nie pytałam, Pani powiedziała mi, że wyniki jutro na portalu pacjenta - miałam je tego smego dnia o 15.

Jak byłam w ciąży pozamacicznej to robiłam bardzo dużo bet bo musiałam i potrafiłam mieć wynik o 23 z alabu więc jeszcze mogą się dzisiaj pojawić

Jak któraś z Warszawy to koleżanka polecała mi szpital Medicover - wyniki zwykle w 2h bo badają na miejscu
Też w diagnostyce w poniedziałek były o 21 sprawdzałam No stop te 3 dni to dla mnie jak tydzień... gdybym wiedziała że tyle się czeka poszła bym obok do szpitala nie dość ze 10 zł taniej na badaniu to wyniki po 14 tylko tyle że trzeba osobiście odebrać, a tu mam kod zlecenia i wpisuje datę urodzenia i ten kod który dostałam... są różne przypadki wiem to po mojej koleżance nie dość ze ciaz młodsza o 1,5 tygodnia młodsza gdzie miała regularne miesiączki potem krwiak większy od pęcherzyka ciążowego potem serce niecałe 100 udeezen na minutę a teraz jest mama wczoraj urodziła ale przy mojej histori nie jestem nastawiona optymistycznie ale mam nadzieję cosvte piersi dziwnie czuje jakby pelne były czy coś albo mam już schizy jakieś... No nic czekam
 
reklama
A macie takie uczucie napięcia w brzuchu jak coś robicie lub stoicie? Nie wiem jak to opisać, ale prowadzę dość intensywny tryb życia non stop stres i boję się że to przez to. Ogólnie czuję się jakbym robiła dzień wcześniej brzuszki .
 
reklama
Do góry