reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, ja też już jestem po. W poniedziałek urodziłam córeczkę, ale szczerze to chciałabym jak najszybciej zapomnieć o tym porodzie. Mimo pięknego i szybkiego pierwszego porodu drugi był dla mnie koszmarem, o którym nie będę Wam pisać. Finalnie skończyło się cesarką bo mimo parcia córka nie schodziła w dół. Odklejało się też łożysko więc cieszę się że lekarze podjęli taką decyzję i nie męczyli nas chociaż po CC jest dużo gorzej niż po naturalnym. Trzymam za wszystkie kciuki. My teraz walczymy z karmieniem, chociaż powoli już się poddaje i przechodzę na mm, chce mieć czas w domu dla starszej córki, której już długo nie widziałam 🙂
 
Dziewczyny, ja też już jestem po. W poniedziałek urodziłam córeczkę, ale szczerze to chciałabym jak najszybciej zapomnieć o tym porodzie. Mimo pięknego i szybkiego pierwszego porodu drugi był dla mnie koszmarem, o którym nie będę Wam pisać. Finalnie skończyło się cesarką bo mimo parcia córka nie schodziła w dół. Odklejało się też łożysko więc cieszę się że lekarze podjęli taką decyzję i nie męczyli nas chociaż po CC jest dużo gorzej niż po naturalnym. Trzymam za wszystkie kciuki. My teraz walczymy z karmieniem, chociaż powoli już się poddaje i przechodzę na mm, chce mieć czas w domu dla starszej córki, której już długo nie widziałam 🙂
Gratulacje ♥️ na pewno byłaś dzielna bardzo, czasami tak bywa, dobrze, że lekarze czuwali i nie męczyli Cię, a maleństwo zdrowo przyszlo na świat. Życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia 🙂 i sił do opieki nad dwójką dzieci 😊
Ps. Ja zarywam nocki na karmienie i zmianę pieluch, tak z 4 razy budzi się. Ale jak wszystko ma co trzeba to śpi słodko i długo 🙂 Zmęczona jestem, ale szczęśliwa z moją wesoła trójka 🥰
 
Ostatnia edycja:
ja wczoraj miałam ten balonik od rana i nadal mi nie wypadł 😒 a dziś mam mieć ta oksytocynę… zobaczymy co będzie. Oby u Ciebie zadziałało już dzisiaj. 💕
A może pociągnij go mocniej? U mnie się okazało, ze z szyjki wypadl po 5h ale utknął w pochwie i polozna podczas badania go wyciągnęła. Koleżanka wczoraj z sali miała to samo, chodziła z nim i chodziła az w końcu szarpnęła mocniej i wyszedł 😁
Ja leżę już pod oxy, zobaczymy jak to się skończy…polozna mnie przestraszyła na dzień dobry mierząc moja miednice i patrząc na dziecko 😬 Lekarze mowia, ze niby obgadali mój temat i wg nich dziecko się zmieści.
I bądź tu mądry i lez spokojnie i się nie stresuj
 
Dziewczyny, ja też już jestem po. W poniedziałek urodziłam córeczkę, ale szczerze to chciałabym jak najszybciej zapomnieć o tym porodzie. Mimo pięknego i szybkiego pierwszego porodu drugi był dla mnie koszmarem, o którym nie będę Wam pisać. Finalnie skończyło się cesarką bo mimo parcia córka nie schodziła w dół. Odklejało się też łożysko więc cieszę się że lekarze podjęli taką decyzję i nie męczyli nas chociaż po CC jest dużo gorzej niż po naturalnym. Trzymam za wszystkie kciuki. My teraz walczymy z karmieniem, chociaż powoli już się poddaje i przechodzę na mm, chce mieć czas w domu dla starszej córki, której już długo nie widziałam 🙂
Gratulacje ❤️ teraz dużo zdrówka i spokoju życzę. Obyś szybko doszła do siebie i cieszyła się maluszkami 😊
 
A może pociągnij go mocniej? U mnie się okazało, ze z szyjki wypadl po 5h ale utknął w pochwie i polozna podczas badania go wyciągnęła. Koleżanka wczoraj z sali miała to samo, chodziła z nim i chodziła az w końcu szarpnęła mocniej i wyszedł 😁
Ja leżę już pod oxy, zobaczymy jak to się skończy…polozna mnie przestraszyła na dzień dobry mierząc moja miednice i patrząc na dziecko 😬 Lekarze mowia, ze niby obgadali mój temat i wg nich dziecko się zmieści.
I bądź tu mądry i lez spokojnie i się nie stresuj
A już jesteś podpięta to super. Też bym się przestraszyła na Twoim miejscu. Ale Twój syn jest malutki to myślę ze nie będzie problemu! Wszytko będzie dobrze!
 
reklama
A u mnie noc ciężka, brzuch mi się bardzo stawia i boli. Jeszcze dwa dni muszę wytrzymać i będzie styczeń!! Potem sama go już jakos wypchne! 😅
 
Ostatnia edycja:
Do góry